Prejsť na hlavný obsah
EURES (EURopean Employment Services)

Správy

Vylúčenie zodpovednosti

Články majú používateľom portálu EURES poskytnúť informácie o aktuálnych témach a trendoch a podnietiť diskusiu a diskusiu. Ich obsah nemusí nevyhnutne odrážať názor Európskeho úradu práce (ELA) alebo Európskej komisie. Okrem toho, EURES a ELA nepodporujú vyššie uvedené webové stránky tretích strán.

Usporiadať podľa

Správy (381)

RSS
Zobrazujú sa výsledky 1 až 10
  • Novinový článok

Ako vyniknúť na skupinovom pohovore

Group interviews are a common way for employers to screen multiple candidates at once and assess their skills in communication, teamwork, and leadership. In this article we provide tips for jobseekers to excel in a group interview.

AI skills for tomorrow: A guide to upskilling in the digital age
  • Novinový článok

Zručnosti v oblasti umelej inteligencie pre zajtrajšok: Príručka k zvyšovaniu úrovne zručností v digitálnom veku

Na rýchlo sa meniacom trhu práce umelá inteligencia mení spôsob, akým pracujeme. Uchádzači o zamestnanie, ktorí chcú zostať konkurencieschopní, potrebujú základné zručnosti v oblasti umelej inteligencie. Tu vám ponúkame poznatky a zdroje na zlepšenie vašich zručností v oblasti umelej inteligencie a zvýšenie vašej zamestnateľnosti v digitálnom veku.

What to do when you feel overwhelmed at work
  • Novinový článok

Čo robiť pri pociťovaní preťaženosti v práci

V dnešnom rýchlom svete práce je bežné, že sa človek cíti preťažený v dôsledku tlaku ohľadne dodržiavania termínov, vykonávania viacerých úloh naraz a úsilia o zachovanie vysokej úrovne produktivity. V tomto článku sa s vami podelíme o niektoré stratégie, ktoré vám pomôžu zvládnuť takéto situácie.

How to turn your home into the ultimate workplace
  • Novinový článok

Ako premeniť svoj domov na dokonalé pracovisko

Mnohí z nás museli prispôsobiť svoje domovy tak, aby vyhovovali práci na diaľku. To môže predstavovať výzvu, pretože naše domovy nie sú prirodzene nastavené na prácu. Ponúkame vám štyri spôsoby, ako premeniť svoj domov na dokonalé pracovisko.