Pereiti prie pagrindinio turinio
EURES

EURES jūsų šalyje

EURES – tai Europos užimtumo tarnybų bendradarbiavimo tinklas. EURES yra visų Europos Sąjungos šalių, taip pat Islandijos, Lichtenšteino, Norvegijos ir Šveicarijos tinklas.

Europos koordinavimo centras (ECO)

Tinklą Europos lygmeniu koordinuoja Europos darbo institucijos įsteigtas Europos koordinavimo centras. Jis administruoja EURES portalą ir EOJD žiniatinklio platformą.

Nacionaliniai koordinavimo centrai (NCO)

Kiekviena šalis-tinklo narė paskyrė nacionalinį EURES koordinavimo centrą, atsakingą už nacionalinio narių ir partnerių tinklo koordinavimą.

EURES nariai ir partneriai

EURES nariai ir partneriai teikia paslaugas darbo ieškantiems asmenims ir darbdaviams.

Valstybių užimtumo tarnybos (VUT) atlieka ypatingą funkciją, nes jos dalyvauja ir teikia paslaugas kaip EURES narės, taip kaip ir kiti nariai. Be VUT, kitos paslaugas darbo ieškantiems asmenims ir darbdaviams teikiančios užimtumo tarnybos ir organizacijos taip pat gali dalyvauti veikloje – arba kaip EURES narės, arba kaip EURES partnerės. Tai priklauso nuo to, kokias paslaugas jos siūlo.

EURES narys teikia visas EURES paslaugas, o EURES partneris paslaugų teikia mažiau – jos priklauso nuo organizacijos dydžio ar kitų paprastai teikiamų paslaugų pobūdžio.

Raskite EURES narį ar partnerį

Kas jie tokie ir kaip su jais susisiekti, sužinosite pasirinkę šalį naudodamiesi toliau pateiktu mygtuku.