Pāriet uz galveno saturu
EURES (EURopean Employment Services)

EURES jūsu valstī

EURES ir Eiropas nodarbinātības dienestu sadarbības tīkls. Tas aptver visas Eiropas Savienības valstis, kā arī Islandi, Lihtenšteinu, Norvēģiju un Šveici.

Eiropas Koordinācijas birojs (ECO)

Tīklu Eiropas līmenī koordinē Eiropas Koordinācijas birojs, kas izveidots Eiropas Darba iestādē. ECO pārvalda EURES portālu un EOJD tīmekļa platformu.

Valstu koordinācijas biroji (NCO)

Katra valsts EURES vajadzībām ir iecēlusi valsts koordinācijas biroju, kas ir atbildīgs par dalībnieku un partneru valsts tīkla koordinēšanu.

EURES dalībnieki un partneri

EURES dalībnieki un partneri sniedz pakalpojumus darba meklētājiem un darba devējiem.

Valsts nodarbinātības dienestiem (VND) ir īpaša funkcija, jo tie, tāpat kā citi dalībnieki, piedalās un sniedz pakalpojumus kā EURES dalībnieki. Līdzās VND arī citi nodarbinātības dienesti un organizācijas, kas sniedz pakalpojumus darba meklētājiem un darba devējiem, var piedalīties kā EURES dalībnieki vai EURES partneri. Tas ir atkarīgs no to piedāvāto pakalpojumu veida.

EURES dalībnieks nodrošina pilnu EURES pakalpojumu klāstu, savukārt EURES partnerim ir ierobežotāks pakalpojumu piedāvājums atkarībā no organizācijas lieluma vai citu tā sniegtu pakalpojumu veida.

EC Yellow 25_#fff4bb
Atrodiet EURES dalībnieku vai partneri

Izlasiet, kas viņi ir un kā ar viņiem sazināties, atlasot valsti izmantojot zemāk esošo pogu.