Pereiti prie pagrindinio turinio
EURES (EURopean Employment Services)

Įdėti darbo skelbimą

Daugelis EURES darbo mobilumo portale nurodytų darbų pateikti darbo pasiūlymų duomenų bazėse, kurias tvarko EURES veikloje dalyvaujančių šalių viešosios užimtumo tarnybos. EURES paieškos sistema, kurioje naudojama vadinamoji „žiniatinklio paslaugų“ technologija, akimirksniu pateikia kiekvienos valstybės duomenų bazei tikralaikę užklausą dėl darbo skelbimų. Darbo pasiūlymai gali būti dviejų rūšių:

  • „EURES darbo pasiūlymai“, kuriuose darbdavys išreiškė pageidavimą įdarbinti kitos šalies asmenį, arba
  • kiti šalių darbo pasiūlymų duomenų bazėse pateikti darbo pasiūlymai.

Jei norite pateikti darbo skelbimą šalies darbo skelbimų duomenų bazėje ir tuo pačiu apie tai pateikti informacijos EURES portale, galite pasirinkti vieną iš siūlomų variantų. Daugelyje šalių nurodomi savarankiškos informacijos paieškos internete būdai ir informacijos telefonu centrų duomenys. Jei norite sužinoti, kokių veiksmų imtis ir į ką kreiptis atitinkamose šalyse, prašome pažvelgti į žemiau pateiktą lentelę. EURES konsultantų kontaktinius duomenis rasite, paspaudę kairiajame esančią rubriką „Kreiptis į EURES konsultantą“.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog tam, kad galėtumėte naudotis savarankiškos paieškos sistemomis, Jums neretai gali būti reikalingas vartotojo ID, ir kad kai kuriose šalyse reikalaujama, jog darbdavys, norintis pateikti darbo pasiūlymus, būtų įsiregistravęs toje šalyje.