Pāriet uz galveno saturu
EURES (EURopean Employment Services)

Ievietot darba sludinājumu

Darba piedāvājumi EURES Darba mobilitātes portālā galvenokārt nāk no brīvo darbavietu datubāzēm, ko pārvalda EURES sistēmā iesaistīto valstu nodarbinātības dienesti. Ar tīmekļa pakalpojumu tehnoloģijas palīdzību EURES meklētājprogramma uzreiz reāllaikā iztaujā attiecīgo valstu datubāzes par darba piedāvājumiem. Šie darba piedāvājumi var būt divējādi:

  • “EURES darba piedāvājumi”, kas norāda uz to, ka darba devējs ir gatavs pieņemt darbā darbinieku no citas valsts, un
  • pārējie darba piedāvājumi no attiecīgo valstu brīvo darbavietu datubāzēm.

Ja Jūs vēlaties ievietot darba piedāvājumu valsts datubāzē, un lai tas būtu apskatāms arī EURES portālā, pastāv vairākas iespējas. Daudzas valstis piedāvā pašapkalpošanās dienestu internetā un izsaukumu centrus. Lai zinātu, kā rīkoties un ar ko sazināties konkrētās valstīs, aplūkojiet tālāk pievienoto tabulu. Sīkākas ziņas par visiem EURES padomdevējiem var iegūt, uzklikšķinot uz taustiņa “Sazināties ar EURES padomdevēju” kreisajā ailē.

Ņemiet vērā to, ka pašapkalpošanās sistēmu bieži vien nav iespējams izmantot bez lietotāja identifikācijas un ka dažas valstis pieprasa, ka Jums jāreģistrējas kā darba devējam, lai ievietotu tajās darba piedāvājumus.