Pereiti prie pagrindinio turinio
EURES (EURopean Employment Services)
Naujienų straipsnis2017 m. liepos 17 d.Europos darbo institucija, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratas

Susipažinkite su Ispanijos EURES tarnybos komanda!

Kas yra EURES?Kas yra tie žmonės, kurie dirba Ispanijos EURES tarnyboje?Kuo jie užsiima ir kaip jie gali padėti man?

Meet the EURES Spain team!
EURES Spain

Jei kada nors jums kilo tokių klausimų, tai visus atsakymus rasite čia! Ispanijos EURES tarnybos komanda neseniai pristatė filmuką, kuriame Ispanijos žmonėms suteikiama galimybė susipažinti su EURES komandos nariais ir EURES tinklu.

Šis dinamiškas filmukas EURES komandai suteikia galimybę pasiekti žmones, kurie galbūt nežino apie EURES tinklą ir jo teikiamas paslaugas. Vaizdo įrašas, kurį galima rasti Ispanijos EURES tarnybos socialinės žiniasklaidos tinkluose, darbo ieškantiems asmenims suteikia galimybę susipažinti su viso Ispanijos EURES tinklo konsultantais ir darbuotojais.

Jame plačiai atveriamos didelės organizacijos durys ir pristatomi atsakingi žmonės, kurie yra visada pasirengę padėti, patarti ir paremti, kai imatės ieškoti darbo Europoje; tai patvirtina apie 100 žmonių, pateikusių komentarus po internete skelbiamu įrašu ir kampanijos puslapyje.

Ispanijos EURES tarnybos darbuotojai tikisi, kad tokia populiari vaizdinė bendravimo forma jiems suteiks galimybę daug asmeniškiau kreiptis į platesnę auditoriją ir parodyti, kad tinklas yra prieinamas ir draugiškas.

„Tai puikus neformalus būdas pristatyti Ispanijos EURES tarnybos veiklą vykdančius darbuotojus ir žmonėms suteikti progą su mumis susipažinti iš arčiau“, – sako EURES konsultantė Sonia Carné Padilla.

Atrodo, kad kol kas tokia strategija pasiteisina – vaizdo įrašas Ispanijos EURES tarnybos „Facebook“ puslapyje peržiūrėtas 1200 kartų. Įrašu toliau dalijamasi internete, todėl EURES komanda yra tikra, kad jų žinutė pasieks tuos, kas nori pradėti naują gyvenimo etapą užsienyje. Per „Facebook“ kampaniją susisiekta su daugiau kaip 8 300 žmonių; 72 proc. iš jų buvo moterys, o 24 proc. – vyrai. Aktyviausios amžiaus grupės – 25–34 ir 45–54 metų amžiaus žmonės.

Kaip paaiškinama vaizdo įraše, Ispanijos EURES tinklo tikslas – padėti užtikrinti laisvą darbo jėgos judėjimą tarp ES valstybių narių. Filmuke minimos paslaugos – tai pagalba tokiose srityse kaip kvalifikacijos pripažinimas, mokesčiai ir darbo ieškančių asmenų, kurie ketina įsidarbinti naujoje įmonėje kitoje šalyje, informavimas apie jų teises.

Žinoma, tai dar ne viskas! Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie EURES tinklą ir apie tai, kuo jis gali būti naudingas darbo ieškantiems asmenims ir darbdaviams, šiandien pat susisiekite su EURES tarnyba savo šalyje!

 

Susijusios nuorodos

Nuoroda į Ispanijos EURES tarnybos vaizdo įrašą

Ispanijos EURES tarnybos „Facebook“ puslapis

 

Išsamesnė informacija

EURES konsultantų paieška

Gyvenimo ir darbo sąlygos EURES šalyse

EURES darbų duomenų bazė

EURES paslaugos darbdaviams

EURES renginių kalendorius

Būsimi internetiniai renginiai

Sekite EURES naujienas „Facebook“ tinkle

Sekite EURES naujienas „Twitter“ tinkle

Sekite EURES naujienas „LinkedIn“ tinkle

Sekite EURES naujienas „Google+“ tinkle

 

Išsamūs duomenys

Temos
EURES geriausia praktikaDarbo rinkos naujienos/mobilumo naujienosĮdarbinimo tendencijosSocialinė žiniasklaidaJaunimas
Susijusios skiltys
Pagalba ir aptarnavimasGyvenimas ir darbas
Sektorius
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.