Přejít na hlavní obsah
EURES (EURopean Employment Services)

Zveřejnit nabídku pracovního místa

Většina pracovních míst na portálu pracovní mobility EURES pochází z databází volných pracovních míst, které spravují veřejné služby zaměstnanosti zemí zúčastněných v systému EURES. Pomocí technologie zvané webové služby vyhledávací funkce EURES okamžitě v reálném čase nalezne pracovní místa v každé národní databázi. Tato pracovní místa mohou být dvou druhů:

  • „pracovní místa EURES“ což jsou pracovní místa, u kterých zaměstnavatel vyjádřil zájem o přijetí uchazeče z jiné země, nebo
  • jiná pracovní místa inzerovaná v národních databázích pracovních míst.

Pokud chcete inzerovat pracovní místo v národní databázi pracovních míst a tím je umístit i na portál EURES, máte k dispozici několik možností. Mnoho zemí nabízí samoobslužné zadávání inzerátů na internetu a telefonická centra. Vhodný postup a kontaktní osoby v příslušných zemích naleznete v tabulce níže. Kontaktní údaje o všech poradcích EURES zjistíte kliknutím na odkaz „Kontaktovat poradce EURES“ v levém sloupci.

Upozorňujeme, že k využití samoobslužných systémů často musíte mít uživatelské identifikační číslo a že některé země pro inzerci pracovních míst vyžadují, abyste byl v dané zemi zaregistrován jako zaměstnavatel.