Pereiti prie pagrindinio turinio
EURES (EURopean Employment Services)
Naujienų straipsnis2023 m. rugsėjo 13 d.Europos darbo institucija, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratasSkaitymo laikas: 3 min

Padidinkite komandos produktyvumą pasitelkdami bendras priemones

Šiandieninėje sparčiai besivystančioje skaitmeninėje darbo aplinkoje nuotolinis darbas ir tarpvalstybinis bendradarbiavimas tapo įprastu dalyku. Skaitydami toliau sužinosite, kaip bendros priemonės gali tapti puikiu sprendimu, leisiančiu jūsų komandai padidinti veiklos produktyvumą ir palengvinti užduotis.

Enhance your team’s productivity with shared tools

Šios priemonės – tai virtualūs centrai, palengvinantys sklandų bendravimą, veiksmingą užduočių valdymą ir užtikrinantys geresnį jūsų komandos narių bendradarbiavimą, nepriklausomai nuo buvimo vietos. Nesvarbu, ar esate mažas startuolis, ar didelė tarptautinė korporacija, bendrųjų priemonių integravimas į darbo srautus gali gerokai padidinti jūsų komandos produktyvumą ir veiklos našumą.

Centralizuotos komunikacijos platformos

Veiksminga komunikacija yra sėkmingo kolektyvinio darbo pagrindas. Bendro naudojimo priemonės, kaip antai „Slack“, „Microsoft Teams“ ir „Google Workspace“, suteikia platformą, kurioje jūsų komanda gali bendrauti realiuoju laiku, dalytis naujausia informacija, generuoti idėjas ir rengti virtualius susitikimus. Šios priemonės leidžia išvengti ilgų elektroninių laiškų ir užtikrina, kad svarbi informacija būtų lengvai prieinama, o diskusijos – dalykinės.

Bendras dokumentų redagavimas

Tie laikai, kai reikėdavo siuntinėti priedus, jau praeity! Tokie įrankiai kaip „Google Docs" ir „Microsoft 365" suteikia galimybę keliems komandos nariams vienu metu dirbti prie to paties dokumento. Taip supaprastinamas rašymo ir redagavimo procesas, išvengiama skirtingų versijų ir sudaromos sąlygos iškart pateikti atsiliepimus, todėl dokumentų kūrimas tampa našesnis ir nuoseklesnis.

Projektų valdymo priemonės

Užduotis ir projektus daug lengviau valdyti naudojantis tokiomis projektų valdymo priemonėmis kaip „Trello“, „Asana“ ir „Monday.com“. Šios platformos suteikia komandai galimybę kurti užduočių planus, priskirti darbus, nustatyti terminus ir stebėti pažangą. Vizualizuodami darbo srautą, grupės nariai geriau supranta savo vaidmenis platesniame projekte, todėl didėja atskaitomybė ir skaidrumas.

Failų bendrinimo ir saugojimo sprendimai

Užtikrinti prieigą prie failų ir jais dalytis bus paprasta naudojantis debesų saugyklų, tokių kaip „Dropbox", „OneDrive" ir „Google Drive", paslaugomis. Šie įrankiai jūsų komandai ne tik leidžia iš bet kur pasiekti naujausias ir aktualiausias failų versijas, bet ir apsaugo nuo svarbių duomenų praradimo sutrikus įrenginio veiklai. Be to, jie leidžia saugiai keistis rinkmenomis ir bendrai prie jų dirbti tiek vidaus, tiek išorės darbuotojams.

Virtuali idėjų lenta ir minčių žemėlapis

Bendrai naudojamos priemonės, pavyzdžiui, „Miro“ ir „MindMeister“, siūlo virtualios idėjų lentos ir minčių žemėlapių kūrimo galimybes, kurios padeda generuoti idėjas ir planuoti. Šios priemonės gali padėti jūsų komandai vizualiai pateikti idėjas, kurti struktūrinius modelius ir bendrai rengti strategijas. Tai skatina kūrybiškumą ir inovacijas, taip pat rodo, kaip projektas vyksta.

Vaizdo konferencijos ir internetiniai seminarai

Asmeninis bendravimas yra labai vertingas, net jei jis vyksta skaitmeniniu būdu. Vaizdo konferencijų priemonės, kaip antai „Zoom“, „Microsoft Teams“ ir „Webex“, suteikia galimybę rengti virtualius susitikimus, pristatymus ir internetinius seminarus. Šios priemonės padeda įveikti geografinį atstumą, tad jūsų komandos nariai gali išlaikyti asmeninį ryšį ir rengti įdomias sesijas be būtinybės keliauti.

Apibendrinant, galima pasakyti, kad centralizuodamos komunikaciją, stiprindamos bendradarbiavimą ir supaprastindamos užduočių valdymą, bendrai naudojamos priemonės padeda jūsų komandai dirbti efektyviau ir pasiekti geresnių rezultatų.

Daugiau patarimų apie tai, kaip valdyti po įvairias vietas išsibarsčiusią komandą, rasite mūsų straipsnyje „Mišrios komandos sėkmingo valdymo strategijos“.

 

Susijusios nuorodos

Mišrios komandos sėkmingo valdymo strategijos

 

Išsamesnė informacija

Europos darbo dienos

Ieškoti EURES konsultanto

Gyvenimo ir darbo sąlygos EURES valstybėse

EURES darbo vietų duomenų bazė

EURES paslaugos darbdaviams

EURES renginių kalendorius

Būsimi internetiniai renginiai

EURES tinkle „Facebook“

EURES tinkle „Twitter“

EURES tinkle „LinkedIn“

Išsamūs duomenys

Temos
 • Verslas / Verslumas
 • Nurodymai ir patarimai
Susijusios skiltys
Sektorius
 • Accomodation and food service activities
 • Activities of extraterritorial organisations and bodies
 • Activities of households as employers, undifferentiated goods- and services
 • Administrative and support service activities
 • Agriculture, forestry and fishing
 • Arts, entertainment and recreation
 • Construction
 • Education
 • Electricity, gas, steam and air conditioning supply
 • Financial and insurance activities
 • Human health and social work activities
 • Information and communication
 • Manufacturing
 • Mining and quarrying
 • Other service activities
 • Professional, scientific and technical activities
 • Public administration and defence; compulsory social security
 • Real estate activities
 • Transportation and storage
 • Water supply, sewerage, waste management and remediation activities
 • Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.