Pereiti prie pagrindinio turinio
EURES (EURopean Employment Services)
Naujienų straipsnis2018 m. birželio 6 d.Europos darbo institucija, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratas

Nuoseklus tinkamų kandidatų paieškos vadovas

EURES portale įmonėms pateikiama daugiau kaip 350 000 registruotų gyvenimo aprašymų, tad iš jų atsirinkti geriausią kandidatą dar niekada nebuvo taip paprasta.

A step-by-step guide to finding the right candidate
EURES

Jei dar nesate iki galo susipažinęs su portalu arba nelaikote savęs technologijų asu, jums pagelbės EURES sukurtas vaizdo klipas.

Aiškinamasis vaizdo klipas „Kandidatų paieškos vadovas“ trunka tik vos ilgiau nei dvi minutes. Jame nuo pradžios iki pabaigos nuosekliai paaiškinama, kaip EURES portale ieškoti ir rasti reikiamų kandidatų.

Vaizdo klipe paprastai ir aiškiai, pasitelkiant ekrano kopijas, pristatomos svetainės funkcijos, kad pradėję ieškoti patys, suprastumėte, kam skirta kiekviena skiltis, ir tiksliai žinotumėte, kur ir ką daryti toliau.

Sužinosite, kur ir kaip prisijungti prie paskyros, kaip ieškoti kandidatų pagal profesiją, kalbų mokėjimą ar vairuotojo pažymėjimą ir kaip susiaurinti paiešką nurodžius tikslesnius kriterijus, kad paieškos rezultatai kuo geriau atitiktų jūsų poreikius.

Vaizdo klipas padės jums geriau suprasti paieškos sistemą ir pasinaudoti visomis skilties „Ieškoti kandidatų“ galimybėmis, kad greitai ir paprastai rastumėte reikiamų darbuotojų.

Žiūrėkite vaizdo klipą, kuris leis daugiau sužinoti apie EURES portalą ir šiandien pat susirasti potencialių darbuotojų!

 

Susijusios nuorodos

EURES darbo mobilumo portalas. Skilties „Ieškoti kandidatų“ 2017 m. naudojimo vadovas

 

Išsamesnė informacija

Europos darbo dienos

Drop’pin@EURES

EURES konsultantų paieška

Gyvenimo ir darbo sąlygos EURES šalyse

EURES Darbo vietų duomenų bazė

EURES paslaugos darbdaviams

EURES Renginių kalendorius

Būsimi Internetiniai renginiai

EURES socialiniame tinkle „Facebook“

EURES socialiniame tinkle „Twitter“

EURES socialiniame tinkle LinkedIn

Išsamūs duomenys

Temos
Verslas / VerslumasIšorinės EURES naujienosNaujienos/pranešimai/statistikaĮdarbinimo tendencijos
Susijusios skiltys
Pagalba ir aptarnavimas
Sektorius
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.