Przejdź do treści głównej
EURES (EURopean Employment Services)
Artykuł prasowy6 czerwca 2018Europejski Urząd ds. Pracy, Dyrekcja Generalna ds. Zatrudnienia, Spraw Społecznych i Włączenia Społecznego

Przewodnik objaśniający krok po kroku, jak znaleźć właściwego kandydata

Portal EURES udziela firm dostępu do ponad 350 tys. zarejestrowanych CV, a ich przeglądanie w celu znalezienia najlepszego kandydata właśnie stało się łatwiejsze.

A step-by-step guide to finding the right candidate
EURES

Jeśli dotąd nie skorzystałeś(-aś) z portalu lub też nie uważasz się za osobę obeznaną technicznie, pomocny może się okazać film opracowany przez EURES.

Film instruktażowy pt. „Find Candidates Tutorial” trwa jedynie dwie minuty i służy jako przewodnik krok po kroju objaśniający cały proces wyszukiwania i znajdowania odpowiednich kandydatów za pośrednictwem portalu EURES.

Film pokazuje funkcje strony internetowej z jasnymi i prostymi instrukcjami, wraz z odpowiednimi zrzutami ekranu, co pozwoli osobie dokonującej wyszukiwania rozpoznać każdą sekcję i rozeznać się dokładnie, co należy zrobić i gdzie iść dalej.

Można się dowiedzieć, jak i gdzie należy się logować, jak wyszukiwać według zawodu, umiejętności językowych lub prawa jazdy oraz jak dokonać bardziej precyzyjnego wyszukiwania z bardziej szczegółowymi kryteriami, co zaowocuje bardziej przydatnymi wynikami.

Film pomaga zorientować się w sekcji „Znajdź kandydatów” i maksymalnie skorzystać z jej funkcji, co oznacza, że możesz szybko i łatwo zapełnić wakaty.

Obejrzyj film A teraz udaj się na wycieczkę z przewodnikiem po portalu EURES i już dzisiaj znajdź potencjalnych pracowników!

 

Powiązane linki:

Europejski Portal Mobilności Zawodowej EURES – „Znajdź kandydatów” – Film instruktażowy 2017

 

Więcej informacji:

Europejskie Dni Pracy

Drop’pin@EURES

Szukaj doradcy EURES

Warunki życia i pracy w krajach EURES

Baza ofert pracy EURES

Usługi EURES adresowane do pracodawców

Kalendarz wydarzeń EURES

Nadchodzące wydarzenia online

EURES na Facebooku

EURES na Twitterze

EURES na LinkedIn

Tematy
Biznes/PrzedsiębiorczośćWiadomości zewnętrzne EURESWiadomości/raporty/statystykiTrendy rekrutacyjne
Powiązane sekcje
Pomoc i wsparcie
Sektor
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Zastrzeżenie

Artykuły mają na celu dostarczenie użytkownikom portalu EURES informacji na temat aktualnych tematów i trendów oraz stymulowanie dyskusji i debaty. Ich treść niekoniecznie odzwierciedla pogląd Europejskiego Urzędu ds. Pracy (ELA) lub Komisji Europejskiej. Ponadto EURES i ELA nie promują wymienionych powyżej stron internetowych osób trzecich.