Pereiti prie pagrindinio turinio
EURES (EURopean Employment Services)
Naujienų straipsnis2018 m. gruodžio 6 d.Europos darbo institucija, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratasSkaitymo laikas: 1 min

EURES 1 tinklalaidė: EURES renginys padeda darbo ieškančiam prancūzui rasti darbą Slovėnijos turizmo sektoriuje

Internetinis renginys „Seize the Summer with EURES 2018“...

EURES podcast 1: French jobseeker finds work in Slovenia's tourism industry thanks to EURES event

Internetinis renginys „Seize the Summer with EURES 2018“ subūrė turizmo ir maitinimo sektorių darbdavius iš Kroatijos, Portugalijos, Slovėnijos, Ispanijos, Prancūzijos, Italijos, Graikijos, Maltos ir Kipro. Renginyje dalyvavo darbo ieškantys asmenys iš visų ES ir Europos ekonominės erdvės šalių. Slovėnijos EURES tarnybos konsultantė Nastja padėjo koordinuoti šį renginį. Būtent jos padedamas renginyje dalyvavęs darbo ieškantis prancūzas Clément rado darbą viename Slovėnijos viešbutyje. Paklausykite, ką apie tai pasakoja Nastja, Clément ir Teja, atstovaujantys renginyje dalyvaujančiam darbdaviui „LifeClass Hotels & Spa“. 

Išsamūs duomenys

Temos
  • Verslas / Verslumas
  • Darbo dienos / renginiai
Susijusios skiltys

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.