Pāriet uz galveno saturu
EURES (EURopean Employment Services)
Raksts par jaunumiem2018. gada 6. decembrisEiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorātsLasīšanas ilgums: 1 min

EURES aplādes datne 1: Darba meklētājs no Francijas, izmantojot EURES pasākumu, atrod darbu Slovēnijas tūrisma nozarē

Tiešsaistes pasākumā Seize the Summer with EURES 2018...

EURES podcast 1: French jobseeker finds work in Slovenia's tourism industry thanks to EURES event

Tiešsaistes pasākumā Seize the Summer with EURES 2018 pulcējās tūrisma un pārtikas nozares darba devēji no Horvātijas, Portugāles, Slovēnijas, Spānijas, Francijas, Itālijas, Grieķijas, Maltas un Kipras. Pasākumā piedalījās darba meklētāji no visas ES un Eiropas Ekonomikas zonas valstīm. Nastja ir viena no EURES padomdevējām Slovēnijā kura palīdzēja koordinēt pasākumu. Tas ir viņas nopelns, ka darba meklētājs no Francijas Clément, kurš bija ieradies uz pasākumu, atrada darbu kādā viesnīcā Slovēnijā. Klausieties, ko par savu pieredzi stāsta Nastja, Clément un Teja, kuri pārstāv darba devēju LifeClass Hotels & Spa, kas piedalījās pasākumā. 

Sīkāka informācija

Temati
  • Uzņēmējdarbība
  • Darba dienas/pasākumi
Saistītā(s) sadaļa(s)

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.