Pāriet uz galveno saturu
EURES (EURopean Employment Services)
Raksts par jaunumiem2021. gada 15. janvārisEiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts

Mans EURES stāsts: Pedro Miguel

Kā daļa no EURES 25. gadadienas svinībām darba meklētāji tika aicināti dalīties ar saviem EURES stāstiem, lai gūtu iespēju saņemt lieliskas balvas. Nākamo dažu mēnešu laikā mēs stāstīsim par uzvarētājiem un viņu pieredzi.    

My EURES story: Pedro Miguel
EURES

“Kāds ir jūsu EURES stāsts?”

Šo jautājumu #EURES25 konkurss uzdeva darba meklētājiem visā Eiropā. Varēja iesniegt materiālus īsa videomateriāla veidā vai kā attēlu, kam pievienots kopsavilkums par pieredzi. Kā balvas bija valodas kursi vai nodarbinātības prasmju apmācība 500 EUR vērtībā.

Dalībnieki bija aicināti pārdomāt, kā EURES viņiem ir palīdzējis atrast loloto darbu, kā EURES padomdevēji viņus ir atbalstījuši ar piekļuvi valodu apmācībai un integrācijai jaunā valstī vai kā EURES darba mobilitātes portālā vai Eiropas (tiešsaistes) Darba dienās ir piedāvātas unikālas darba iespējas.

EURES 25. gadadienas pasākuma balvu pasniegšanas laikā 30. janvārī Briselē paziņoja par trīs konkursa uzvarētājiem. Trešais un pēdējais no tiem bija Pedro Miguel, un tas ir viņa stāsts.

Vārds: Pedro Miguel

Valstspiederība: Portugāle

Materiāla veids: videomateriāls

Profils: ES aizbraucu no Portugāles un ierados Santanderā, kas atrodas Kantabrijas reģionā Spānijā. Tā ir pilsēta, kas ir bagāta ar vēsturi un dabu, kalniem, jūrām un prieku.

Esmu medbrālis Santanderā. Esmu daļa no izcilas komandas, un viss ir lieliski! Man ir daudz draugu un esmu integrējies valstī. Esmu arī daudz mācījies un pabeidzis spāņu valodas kursu.

Paldies, EURES!

Līdzīgu konkursu uzsāka darba devējiem, lūdzot iesniegt fotogrāfiju, kurā attēlots, ko viņiem nozīmēja pārvietošanās brīvība. Tika piedāvāti kuponi 500 EUR vērtībā, un balvu pasniegšanas ceremonijas laikā arī paziņoja par trīs uzvarētājiem.

Plašākai informācijai par uzvarējušajiem darba devējiem un citiem uzvarējušajiem darba meklētājiem skatiet EURES tīmekļa vietni.

#EURES25 konkurss bija daļa no pašreizējās kampaņas, lai reklamētu un atzīmētu EURES 25. gadadienu. Kopš darba sākšanas 1994. gadā EURES ir paplašinājies, aptverot 32 valstis un vairāk nekā 1000 padomdevējus. Līdz šim EURES darba mobilitātes portālā ir reģistrēts vairāk par 3 miljoniem darba iespēju un 15 800 darba devēju.

Lūkojoties uz nākamajiem 25 darba gadiem, tīkls rīkosies, lai nodrošinātu daudzu potenciālo darba meklētāju un darba devēju informētību par EURES, par tīkla būtību un iespējamo atbalstu profesionālajā karjerā vai darbā pieņemšanas procesā.

 

Saistītās saites:

EURES Job Mobility Portal

 

Plašāka informācija:

Eiropas Darba dienas

Drop’pin@EURES

Atrast EURES padomdevējus

Dzīvošana un darbs EURES valstīs

EURES darbavietu datubāze

EURES pakalpojumi darba devējiem

EURES pasākumu kalendārs

Turpmākie pasākumi tiešsaistē

EURES sociālajā tīklā Facebook

EURES sociālajā tīklā Twitter

EURES sociālajā tīklā LinkedIn

 

Sīkāka informācija

Temati
Ārējās EURES ziņasDarba dienas/pasākumiZiņas/ziņojumi/statistikaVeiksmes stāstiJaunatne
Saistītā(s) sadaļa(s)
Dzīvošana un darbs
Nozare
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.