Przejdź do treści głównej
EURES (EURopean Employment Services)

Zamieść ogłoszenie o pracy

Większość ofert pracy zamieszczonych na Europejskim Portalu Mobilności Zawodowej EURES pochodzi z baz danych ofert pracy zarządzanych przez państwowe urzędy pracy państw uczestniczących w EURES. Korzystając z technologii o nazwie Serwisy Internetowe, wyszukiwarka EURES może natychmiast, w czasie rzeczywistym, przeszukać każdą krajową bazę danych z ofertami pracy. Oferty pracy mogą być dwojakiego rodzaju:

  • “Oferty pracy EURES” są ofertami pracy, w przypadku których pracodawca wyraził zainteresowanie rekrutacją pracowników z innego państwa lub
  • jakiekolwiek inne oferty pracy umieszczone w krajowych bazach danych.

Jeżeli chcesz zamieścić ofertę pracy w krajowej bazie danych ofert pracy i, jeśli chcesz aby była ona również widoczna na portalu EURES, to masz kilka możliwości. Wiele państw oferuje samoobsługowe serwisy internetowe i tzw. call centres. Aby dowiedzieć się więcej jak postępować i z kim się skontaktować w odpowiednim państwie, prosimy zajrzeć do tabeli poniżej. Dostęp do danych kontaktowych doradców EURES uzyskasz klikając na przycisk „Skontaktuj się z doradcą EURES” w kolumnie po lewej stronie.

Zwracamy uwagę na to, że, aby korzystać z systemów samoobsługi często wymagana jest nazwa użytkownika. W niektórych państwach konieczna jest rejestracja pracodawców aby móc umieszczać tam oferty pracy.