Pāriet uz galveno saturu
EURES (EURopean Employment Services)
Raksts par jaunumiem2020. gada 14. aprīlisEiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts

Mans EURES stāsts: Javier Cordero

EURES nesen nosvinēja savu 25. dzimšanas dienu. Kā daļa no svinībām darba meklētāji tika aicināti dalīties ar saviem EURES stāstiem, piedāvājot viņiem iespēju saņemt lieliskas balvas. Tagad ir paziņoti uzvarētāji, un dažos turpmākajos mēnešos mēs iepazīstināsim ar viņu pieredzi.

My EURES story: Javier Cordero
EURES

“Kāds ir tavs EURES stāsts?”

Šo jautājumu #EURES25 konkurss uzdeva darba meklētājiem visā Eiropā. Varēja iesniegt materiālus īsa videomateriāla veidā vai kā attēlu, kam pievienots kopsavilkums par pieredzi. Kā balvas bija 500 EUR vērti valodas kursi vai nodarbinātības prasmju apmācība.

Dalībnieki bija aicināti pārdomāt, kā EURES viņiem ir palīdzējis atrast loloto darbu, kā EURES padomdevēji viņus ir atbalstījuši ar piekļuvi valodu apmācībai un integrācijai jaunā valstī vai kā EURES darba mobilitātes portālā vai Eiropas (tiešsaistes) Darba dienās ir piedāvātas unikālas darba iespējas.

EURES 25. gadadienas pasākuma balvu pasniegšanas laikā 30. janvārī Briselē paziņoja trīs konkursa uzvarētājus. Pirmais no viņiem bija Javier Cordero, un viņa stāsts ir šāds.

Vārds: Javier Cordero

Tautība: spānis

Materiāla veids: videomateriāls

Profils: Sveiciens visiem, esmu Javier Cordero un esmu viens no laimīgajiem Eiropas pilsoņiem, kuri piedalījās Eiropas programmā “Mana pirmā EURES darbavieta”.

Es vispirms uzzināju par EURES, meklējot internetā. Tā kā mani uzrunāja un interesēja darbs ārpus manas valsts, es nolēmu rīkoties un pieteicos uz vienu darbu.

Man piedāvāja fizioterapeita darbu Berlīnē. Es strādāju tiešām smagi, un pēc viena gada man piedāvāja iespēju strādāt par fizioterapeitu profesionālā futbola klubā. Man nebija šaubu, ka jāpieņem šis darbs.

Gribu teikt paldies jūsu programmai, par iespēju visiem eiropiešiem doties uz citu valsti, apgūt jaunu valodu un saņemt finansiālu atbalstu. Iespēja to darīt ir privilēģija.

Līdzīgu konkursu uzsāka darba devējiem, lūdzot iesniegt fotogrāfiju, kurā attēlots, ko viņiem nozīmēja pārvietošanās brīvība. Tika piedāvāti kuponi 500 EUR vērtībā, un balvu pasniegšanas ceremonijas laikā arī paziņoja trīs uzvarētājus.

Plašākai informācijai par uzvarējušajiem darba devējiem un citiem uzvarējušajiem darba meklētājiem skatiet EURES tīmekļa vietni.

#EURES25 konkurss bija daļa no pašreizējās kampaņas, lai reklamētu un atzīmētu EURES 25. gadadienu. Kopš darba sākšanas 1994. gadā EURES ir paplašinājies, aptverot 32 valstis un vairāk nekā 1000 padomdevējus. Līdz šim EURES darba mobilitātes portālā ir reģistrēts vairāk par 3,6 miljoniem darba iespēju un 15 500 darba devēju.

Lūkojoties uz nākamajiem 25 darba gadiem, tīkls rīkosies, lai nodrošinātu daudzu potenciālo darba meklētāju un darba devēju informētību par EURES, par tīkla būtību un iespējamo atbalstu profesionālajā karjerā vai darbā pieņemšanas procesā.

 

Saistītās saites:

EURES darba mobilitātes portālā

 

Plašāka informācija:

Eiropas Darba dienas

Drop’pin@EURES

Atrast EURES padomdevējus

Dzīvošana un darbs EURES valstīs

EURES darbavietu datubāze

EURES pakalpojumi darba devējiem

EURES pasākumu kalendārs

Turpmākie pasākumi tiešsaistē

EURES sociālajā tīklā Facebook

EURES sociālajā tīklā Twitter

EURES sociālajā tīklā LinkedIn

Sīkāka informācija

Temati
Ārējās EURES ziņasDarba dienas/pasākumiZiņas/ziņojumi/statistikaVeiksmes stāstiJaunatne
Saistītā(s) sadaļa(s)
Dzīvošana un darbs
Nozare
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.