Skip to main content
EURES (EURopean Employment Services)

Випробувальний проєкт Фонд талантів ЄС- українська

ELA logo_Talent Pool_UK
EURES logo

Держави-члени, які беруть участь у випробувальному проєкті Фонд талантів ЄС

 

Безпечно і швидко знайдіть роботу через портал EURES

Європейська служба зайнятості (EURES) — це європейська мережа співпраці між Європейською комісією, Європейською адміністрацією праці (ELA), національними службами зайнятості та іншими членами й партнерами в Європі.

На порталі EURES є майже 4 мільйонів вакансій, а роботодавці можуть шукати кандидатів у базі резюме. Близько 1 000 консультантів EURES, які працюють в організаціях-членах та партнерських організаціях EURES, надають підтримку до, під час та після процесу добору персоналу.

Розкриття вашої особистої інформації

Як шукач роботи ви можете створити резюме, відзначивши свій досвід і побажання. У своєму профілі Ви можете залишити не розкритими будь-які персональні дані, як-то номер телефону, адресу електронної пошти, домашню адресу, ім'я й назви попередніх роботодавців, можете навіть не подавати свого фото та імені.

Ваше опубліковане анонімне резюме буде доступне надійним консультантам EURES (спеціально для цього призначений персонал, який працює в організаціях-членах EURES та партнерських організаціях), а також для вибору ретельно перевірених та зареєстрованих роботодавців. Якщо вони бажатимуть зв'язатися з вами, то зможуть це зробити через портал EURES.

Роботодавці не бачитимуть вашої адреси електронної пошти.

Як зареєструватися на порталі EURES для пошуку роботи

Реєстрація на порталі EURES займає лише кілька хвилин. Виконайте наступні дії.

Спочатку створіть обліковий запис EU Login, потім захистіть його, застосувавши двофакторну автентифікацію, наприклад, за допомогою SMS на мобільному телефоні або мобільної програми EU Login. Налаштування EU Login (Входу до системи ЄС) — це обов'язковий крок, який підвищує безпеку вашого облікового запису та даних на порталі EURES.

Після цього створіть собі обліковий запис шукача роботи EURES та опублікуйте своє резюме й профіль. Так ваш обліковий запис стане доступним для зареєстрованих роботодавців повсюди в ЄС.

 1. Крок 1

  Створення EU Login

  Якщо у вас є EU Login, перейдіть до кроку 2.

  Важливо: облікові записи EU Login, в які вхід здійснюється за допомогою соціального облікового запису (як-то Facebook тощо), не спрацюють для реєстрації облікового запису EURES.

  *Щоб дізнатися більше, почитайте довідку EU Login або передивіться цей відеозапис.

 2. Крок 2

  Додайте 2FA з вашого облікового запису EU Login

  Для доступу до послуг EURES необхідна двофакторна автентифікація (2FA).

  Ми рекомендуємо використовувати метод перевірки за допомогою мобільних програм ЄС, бо автентифікація за допомогою SMS на мобільний телефон може працювати не для всіх країн.

  *Щоб дізнатися більше про однофакторну та багатофакторну автентифікацію, почитайте довідку EU Login або передивіться цей відеозапис.

 3. Крок 3

  Зареєструйтеся як шукач роботи в EURES

  Зареєструвавшись на обліковому записі шукача роботи EURES, ви зможете створити онлайн-резюме та удоступнити його для роботодавців і служб зайнятості в усій Європі.

  ЄС «Кадровий резерв» - Положення про конфіденційність

 4. Крок 4

  Створіть собі онлайн-резюме

  Переконайтеся, що ви користуєтеся тимчасовим захистом в ЄС або маєте державний дозвіл на роботу.

  Коли підготуєте резюме, не забудьте опублікувати його, щоб зареєстровані та перевірені роботодавці й консультанти EURES могли вас знайти.

Зверніть увагу, що портал EURES доступний мовами країн-учасниць мережі EURES.

Додаткові матеріали

Дотичні посилання

Рятуєтесь від війни в Україні й приїжджаєте до ЄС? Ви знайдете ключову інформацію про свої права щодо перетину кордону в країні ЄС, про те, хто має право на тимчасовий захист та на звернення за міжнародним захистом, а також про права на поїздки всередині Європейського Союзу.

Тут ви знайдете корисну інформацію про: державні органи, з якими потрібно зв'язатися для отримання тимчасового захисту; організації, які активно допомагають тим, хто виїжджає з України, а також як з ними зв'язатися; безкоштовні варіанти подорожей; охорону здоров'я; інформацію про дійсність водійських посвідчень.

На цій сторінці також є інтерактивна карта, що показує розташування центрів прийому, трансферних центрів або місць, де пропонують додаткову інформацію щодо подорожі й перебування у ЄС.

На цій сторінці Ви можете знайти інформацію про діяльність Європейської адміністрації праці, пов'язану з переселенцями з України, включно з національними заходами у сфері доступу до працевлаштування та соціального забезпечення, запропоновані переміщеним особам.

Відеокампанія #StandWithUkraine

#StandWithUkraine: work in the EU
#StandWithUkraine: fleeing from the war to the EU

Інші джерела для пошуку роботи

Нижче наведено добірку посилань на додаткові ресурси:

Випробувальний проєкт Фонд талантів ЄС — цe спільна ініціатива Генерального директорату з питань зайнятості, соціальних питань та інклюзії, Генерального директорату з питань міграції та внутрішніх справ та Європейської адміністрації праці, для допомоги особам, які виїжджають з України, в отриманні роботу на ринку праці ЄС

General publications31 October 2023
Заява про конфіденційність