Pāriet uz galveno saturu
EURES
Raksts par jaunumiem2017. gada 6. septembrisEiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts

Tava pirmā EURES darbavieta: ko organizācijas no tās gūst?

Sākotnēji 2012. gadā izveidota kā pilotprogramma, "Tava pirmā EURES darbavieta" (YfEJ) ir mērķtiecīga darba mobilitātes programma, kas palīdz uzņēmumiem un organizācijām aizpildīt amata vakances konkrētās nozarēs ar talantīgiem jauniešiem no ES.

‘Your first EURES Job’: What’s in it for organisations?

Kāpēc pievienoties YfEJ iniciatīvai?

YfEJ programma ir lieliski piemērota uzņēmumiem un organizācijām, kas vēlas pieņemt darbā jauniešus konkrētiem darbiem, bet savā mītnes zemē nevar tādus atrast. Pievienošanās YfEJ atver durvis uz vērtīgu jaunu darba meklētāju tīklu un arī ļauj gūt labumu no svaigām idejām un perspektīvas, ko gados jauns darbinieks, māceklis vai praktikants no citas valsts var piedāvāt.

Kādi ir galvenie ieguvumi no YfEJ uzņēmumiem un organizācijām?

  • Izsludiniet savas amata vakances plašam potenciālo gados jauno darbinieku tīklam.
  • Ja pārstāvat mazos un vidējos uzņēmumus (MVU), saņemiet finansiālu atbalstu, lai segtu apmācības un integrācijas izmaksas, kas rodas, pieņemot jaunu darbinieku, praktikantu vai mācekli.
  • Saņemiet palīdzību, lai noteiktu sava uzņēmuma vajadzības un izstrādātu piemērotu un lietderīgu integrācijas programmu, ko piedāvāt nākotnes darbiniekiem, mācekļiem vai praktikantiem.

Kuri uzņēmumi un organizācijas var piedalīties YfEJ programmā?

Lai pievienotos YfEJ programmai, jums jāatbilst šādiem kritērijiem:

  • jābūt uzņēmumam vai organizācijai, kas darbojas kādā no ES 28 dalībvalstīm, Islandē vai Norvēģijā;
  • jābūt vēlmei pieņemt darbā jauniešus konkrētiem amatiem un bez iespējas tādus atrast savā valstī;
  • jāvēlas algot 18–35 gadus vecus darbiniekus, praktikantus vai mācekļus no citām ES dalībvalstīm, Norvēģijas vai Islandes;
  • jāspēj sniegt apmācība darbavietā un cits atbalsts darbā pieņemtajiem jauniešiem.

Kā uzņēmums vai organizācija var pievienoties YfEJ?

YfEJ katrā valstī, kas ir EURES tīkla dalībniece, īsteno valsts nodarbinātības dienesti (VND). Lai pievienotos programmai, jums tikai nepieciešams reģistrēties vienā no šiem VND (parasti, aizpildot pieteikuma veidlapu, iesniedzot kontaktinformāciju caur tīmekļa vietni vai nosūtot e-pastu uz saziņas adresi).

Ja jūsu valsts vēl YfEJ pakalpojumus nesniedz, jūs varat sazināties ar jebkuru no sarakstā minētajām organizācijām. Mēs ieteiktu izvēlēties vienu no vadošajiem nodarbinātības dienestiem Itālijā, Zviedrijā, Francijā vai Vācijā.

Kur es varu uzzināt sīkāku informāciju?

"Tava pirmā EURES darbavieta" lapas EURES tīmekļa vietnē ir lieliska vieta, kur sākt, ja vēlaties uzzināt vairāk par šo programmu. Ir pieejama arī papildu informācija un vairākas noderīgas publikācijas, piemēram, ceļvedis "Tava pirmā EURES darbavieta", pieejams Nodarbinātības ĢD tīmekļa vietnē.

 

Saistītās saites

Tava pirmā EURES darbavieta

Nodarbinātības ĢD tīmekļa vietne

 

Papildu informācija

Eiropas Darba dienas

Drop’pin@EURES

Atrodiet savu EURES padomdevēju

Dzīvošana un darbs EURES valstīs

EURES Darbu datubāze

EURES pakalpojumi darba devējiem

EURES Pasākumu kalendārs

Turpmākie Pasākumi tiešsaistē

EURES sociālajā tīklā Facebook

EURES sociālajā tīklā Twitter

EURES sociālajā tīklā LinkedIn

EURES sociālajā tīklā Google+

Sīkāka informācija

Temati
Jaunatne
Saistītā(s) sadaļa(s)
Palīdzība un atbalsts
Nozare
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.