Pereiti prie pagrindinio turinio
EURES
Naujienų straipsnis2020 m. gegužės 29 d.Europos darbo institucija, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratas

8 geriausios internetinės bendradarbiavimo priemonės, skirtos nuotoliniu būdu dirbančioms komandoms

Nuotolinis darbas turi savų privalumų. Neprarandate laiko vykdami į darbą ir atgal, be to, namie galite vilkėti patogiausiais drabužiais. Tačiau jei pandemijos metu dirbate namuose, bendradarbiauti su kolegomis arba stebėti, kaip vyksta darbai gali būti nelengva.

Top 8 online collaboration tools for remote teams
Shutterstock

Todėl parengėme sąrašą naudingų internetinių priemonių, kurios padės dalytis rinkmenomis, rengti vaizdo skambučius ir pristatymus, bendradarbiauti su kolegomis ir valdyti projektus.

Pastaba. Visomis šiame straipsnyje aprašytomis priemonėmis galima naudotis nemokamai, tačiau už papildomas funkcijas siūlančias programų versijas imamas mokestis.

Projektų valdymas

„Asana“

„Asana“ pateikiama puikiai apibendrinta informacija apie visus šiuo metu jūsų organizacijoje vykdomus projektus. Ši programa leidžia sudaryti įgyvendinamų projektų darbų sąrašus, nusistatyti priminimus apie artėjančius terminus ir siųsti prašymus kolegoms.

„TRELLO“

„Trello“ leidžia internetu tvarkyti projektus kortelių pagalba. Įsivaizduokite, kad užduotis pasižymite ant lapelių ir juos vieną po kitu suklijuojate ant sienos. Galite ant jų rašyti, nuplėšti nuo sienos ir perkelti į kitą vietą – tai labai paprasta.

Bendravimas

„Slack“

„Slack“ – puikiai išvystyta bendradarbiavimo priemonė, turinti milijonus naudotojų visame pasaulyje. Ji leidžia siųsti tiesioginius pranešimus ir rinkmenas atskiriems kolegoms arba bendradarbių grupei. Be to, atskiri departamentai ir komandos gali susikurti specialius ryšio kanalus.

„Chanty“

„Chanty“ – tai pokalbių programėlė, suteikianti galimybę bendrauti su savo grupės nariais. Joje galima ne tik susirašinėti žinutėmis, bet ir susisiekti garso ir vaizdo skambučiais bei ekrane matyti visus skambinančius.

Vaizdo konferencijos

„Zoom“

„Zoom“ ypač išpopuliarėjo nuo pandemijos pradžios, kai daugelis šia priemone ėmė naudotis vaizdo skambučiams, pristatymams internete ir internetiniams seminarams rengti. Ji turi daug įvairių funkcijų ir gali būti integruota į kitas programas, pvz., „Microsoft Outlook“ ir „Google“ kalendorių.

„Whereby“

„Whereby“ – turbūt viena paprasčiausių vaizdo skambučiams skirtų programų. Nereikia registruotis ir siųstis papildomos programinės įrangos – ji veikia tiesiogiai jūsų naršyklėje.

Dalijimasis dokumentais ir rinkmenomis

„DROPBOX“

„Dropbox“ siūlo nesudėtingą sąsają, kuri suteikia galimybę lengvai išsaugoti ir siųsti dokumentus net ir „Dropbox“ paskyros neturintiems naudotojams. Tai visai tas pats kaip išsaugoti rinkmenas savo kompiuterio kietajame diske – tereikia jas pele nutempti iki „Dropbox“ piktogramos.

„Google Drive“

„Google Drive“, siūlanti nemokamai laikyti 15 GB informacijos,  tikriausiai yra viena dosniausių dalijimosi rinkmenomis priemonių. Jūs ir jūsų komanda joje nesunkiai ras dokumentus ir juos atsidarys bet kuriame įrenginyje.

Tikimės, kad socialinio kontakto ribojimo metu šios priemonės padės suburti jūsų komandą. Ar planuojate surengti pirmą internetinį virtualų susitikimą arba internetinį seminarą? Perskaitykite mūsų patarimus, kaip sėkmingai organizuoti susitikimą internetu.

 

Susijusios nuorodos

„Asana“

„Chanty“

„Dropbox“

„Google Drive“

„Trello“

„Slack“

„Whereby“

„Zoom“

 

Išsamesnė informacija

Europos darbo dienos

Drop’pin@EURES

Susiraskite EURES konsultantą

Gyvenimo ir darbo sąlygos EURES šalyse

EURES darbo vietų duomenų bazė

EURES paslaugos darbdaviams

EURES renginių kalendorius

Būsimi internetiniai renginiai

Sekite EURES naujienas tinkle „Facebook“

Sekite EURES naujienas tinkle „Twitter“

Sekite EURES naujienas tinkle „LinkedIn“

Išsamūs duomenys

Temos
Verslas / VerslumasNurodymai ir patarimaiDarbo rinkos naujienos/mobilumo naujienosSocialinė žiniasklaidaJaunimas
Sektorius
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.