Põhisisu juurde
EURES (EURopean Employment Services)
Artikkel6. juuni 2018Euroopa Tööjõuamet, Tööhõive, sotsiaalküsimuste ja sotsiaalse kaasatuse peadirektoraat

Etapiviisiline juhend sobivate kandidaatide leidmiseks

EURESe portaal annab ettevõtetele juurdepääsu enam kui 350 000 registreeritud CV-le ja nende sirvimine parima kandidaadi leidmiseks ei ole kunagi olnud lihtsam.

A step-by-step guide to finding the right candidate
EURES

Kui te ei ole portaaliga veel hästi tuttav või ei pea ennast väga suureks tehnikaspetsialistiks, siis on abi käeulatuses EURESe video kujul.

Kaheminutilises õppevideos „Otsi kandidaate“ tutvustatakse etappide kaupa sobivate kandidaatide otsimise ja leidmise protsessi EURESe portaalis.

Videos tutvustatakse veebilehe funktsioone selgete ja lihtsate selgitustega, millele on lisatud ekraanipildid, nii et kui asute ise otsingut tegema, tunnete juba jaotiseid ja teate täpselt, mida teha ja kuhu järgmisena suunduda.

Videost õpite, kuidas ja kuhu sisse logida, kuidas teha otsingut elukutse, keeleoskuse või juhilubade kriteeriumi alusel ning kuidas täpsustada otsingut üksikasjalikumate kriteeriumidega, et saada veelgi täpsemaid tulemusi.

Video aitab teil õppida kasutama jaotist „Otsi kandidaate“, mis tähendab omakorda, et saate täita kõik vabad töökohad kiiresti ja hõlpsalt.

Vaadake videot, et tutvuda EURESe portaaliga ja leida juba täna uued töötajad!

 

Seotud lingid

EURESe tööalase liikuvuse portaal – „Otsi kandidaate“ õppevideo 2017

 

Lisateave

Euroopa tööhõivepäevad

Drop’pin@EURES

EURESe nõustajad

Töö- ja elutingimused EURESe riikides

EURESe töökohtade andmebaas

EURESe teenused tööandjatele

EURESe ürituste kalender

Eelseisvad veebiüritused

EURES Facebookis

EURES Twitteris

EURES LinkedInis

Teemad
EttevõtlusEURESe välisuudisedUudised/aruanded/statistikaVärbamistrendid
Seotud jaotis(ed)
Abiteave ja kasutajatugi
Sektor
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Vastutusest loobumine

Artiklite eesmärk on anda EURESe portaali kasutajatele teavet aktuaalsete teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelu ja arutelu. Nende sisu ei pruugi kajastada Euroopa Tööameti (ELA) ega Euroopa Komisjoni seisukohta. Lisaks ei toeta EURES ja ELA ülalnimetatud kolmandate isikute veebisaite.