Prejsť na hlavný obsah
EURES

Správy

Vylúčenie zodpovednosti

Články majú používateľom portálu EURES poskytnúť informácie o aktuálnych témach a trendoch a podnietiť diskusiu a diskusiu. Ich obsah nemusí nevyhnutne odrážať názor Európskeho úradu práce (ELA) alebo Európskej komisie. Okrem toho, EURES a ELA nepodporujú vyššie uvedené webové stránky tretích strán.

Usporiadať podľa

Správy (373)

RSS
Zobrazujú sa výsledky 1 až 10
  • Novinový článok

Ako premeniť svoj domov na dokonalé pracovisko

Mnohí z nás museli prispôsobiť svoje domovy tak, aby vyhovovali práci na diaľku. To môže predstavovať výzvu, pretože naše domovy nie sú prirodzene nastavené na prácu. Ponúkame vám štyri spôsoby, ako premeniť svoj domov na dokonalé pracovisko.

  • Novinový článok

Prišiel čas na zmenu? Ako zmeniť povolanie bez pracovných skúseností

Kariérna zmena sa môže zdať odstrašujúca, ale po dôslednej príprave a s pozitívnym prístupom nemusí byť taká ťažká, ako sa vám zdá. Ak ste pripravení na zmenu, prečítajte si tu naše rady, ktoré by ste mali mať na pamäti, keď sa vydáte na novú cestu.

  • Novinový článok

Vyniknite vďaka týmto netradičným nápadom na sprievodný list

V súťaživom svete hľadania práce je veľmi dôležité, aby váš sprievodný list vynikol. Zatiaľ čo tradičný sprievodný list má svoje klady, myslenie mimo zaužívaných vzorcov môže byť kľúčom k upútaniu pozornosti personalistu. Máme pre vás týchto sedem nápadov.

  • Novinový článok

Budovanie kariéry: ako získať prvé zamestnanie v stavebníctve

Rast ekologického hospodárstva vytvoril v stavebníctve mnoho nových príležitostí, ale vstup do tejto oblasti si vyžaduje špecifické zručnosti a odbornú prípravu. Prečítajte si naše tipy, ako získať prvé zamestnanie v stavebníctve.

  • Novinový článok

Prijať a prekonať päť typov syndrómu podvodníka

Syndróm podvodníka môže ochromiť sebavedomie a pocit sebahodnoty pri práci. V článku sa pozrieme na päť typov syndrómu podvodníka a na to, ako ich môžete prijať a prekonať, aby ste dokázali naplno rozvinúť svoj potenciál.

  • Novinový článok

EUREStv: pohľad na svet európskej pracovnej mobility

Televízny seriál EUREStv zameraný na európsku pracovnú mobilitu prichádza na digitálnu scénu, aby zaujal uchádzačov o zamestnanie, zamestnávateľov aj členov siete EURES.

  • Novinový článok

Znervózňuje vás podanie výpovede? Ako podať výpoveď

V kariére každého človeka nastane ťažké obdobie, keď je potrebné zmeniť prácu. Nie je však potrebné, aby vaša výpoveď bola nepríjemná, neprofesionálna alebo prinajhoršom nepriateľská. Postupujte podľa tohto kontrolného zoznamu, aby ste sa zbavili starostí s podávaním výpovede.