Pāriet uz galveno saturu
EURES (EURopean Employment Services)

Ziņas

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.

Atlasīt pēc

Ziņas (381)

RSS
Tiek rādīts(i) 1 līdz 10 rezultāti
From Spain to Sweden: How EURES changed a tourism worker’s life
  • Raksts par jaunumiem

No Spānijas uz Zviedriju: Kā EURES mainīja tūrisma darbinieka dzīvi

Adonis Pino Sánchez strādā tūrisma nozarē, vasarās Zviedrijas Ēlandes salā, kā arī ziemās ledus Icehotel viesnīcā Jukkajärvi ciematā ziemeļos. Viņš stāsta par savu ceļojumu un par to, kā EURES Spānija un EURES Zviedrija palīdzēja viņam to sasniegt.

  • Raksts par jaunumiem

Kā gūt panākumus grupas intervijā?

Group interviews are a common way for employers to screen multiple candidates at once and assess their skills in communication, teamwork, and leadership. In this article we provide tips for jobseekers to excel in a group interview.

AI skills for tomorrow: A guide to upskilling in the digital age
  • Raksts par jaunumiem

MI prasmes nākotnei: rokasgrāmata prasmju pilnveidei digitālajā laikmetā

MI maina mūsu darba veidu strauji mainīgajos darba tirgus apstākļos. Lai saglabātu konkurētspēju, darba meklētājiem ir nepieciešamas svarīgās MI prasmes. Šeit piedāvāsim ieskatus un resursus jūsu MI prasmju uzlabošanai un nodarbināmības palielināšanai digitālajā laikmetā.

Five ways AI can help your job search
  • Raksts par jaunumiem

Pieci veidi, kā MI var jums palīdzēt darba meklējumos

Dinamiskajā darba meklēšanas pasaulē MI kļūst par spēcīgu sabiedroto darba meklētājiem, palīdzot viņiem orientēties konkurētspējīgā darba tirgū. Uzziniet, kā MI var jums palīdzēt jauna darba meklējumos.

What to do when you feel overwhelmed at work
  • Raksts par jaunumiem

Ko darīt gadījumos, kad jūtaties pārslogots darbā?

Mūsdienu straujajā darba pasaulē ir ierasts justies pārslogotam, jo ir nepieciešams ievērot termiņus, veikt vairākus uzdevumus vienlaikus un uzturēt augstu produktivitātes līmeni. Šeit mēs piedāvājam dažas stratēģijas, lai palīdzētu jums tikt ar to galā.

How to turn your home into the ultimate workplace
  • Raksts par jaunumiem

Kā pārvērst savu mājokli par lielisku darba vietu?

Daudziem no mums bija jāpielāgo sava mājvieta, lai piemērotos attālinātajam darbam. Tas var radīt problēmas, jo mūsu mājas dabiski nav domātas darbam. Lūk, četri veidi, kā pārveidot savu mājokli par lielisku darba vietu.