Pāriet uz galveno saturu
EURES

Ziņas

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.

Atlasīt pēc

Ziņas (373)

RSS
Tiek rādīts(i) 1 līdz 10 rezultāti
  • Raksts par jaunumiem

Kā pārvērst savu mājokli par lielisku darba vietu?

Daudziem no mums bija jāpielāgo sava mājvieta, lai piemērotos attālinātajam darbam. Tas var radīt problēmas, jo mūsu mājas dabiski nav domātas darbam. Lūk, četri veidi, kā pārveidot savu mājokli par lielisku darba vietu.

  • Raksts par jaunumiem

Laiks pārmaiņām Kā mainīt karjeru bez pieredzes

Karjeras maiņa var šķist biedējoša, taču, veicot pareizu izpēti un ievērojot pozitīvu attieksmi, tas var nebūt tik grūti, kā jums šķiet. Ja esat gatavs pārmaiņām, šeit ir mūsu ieteikumi, kas jāņem vērā, uzsākot jaunu ceļu.

  • Raksts par jaunumiem

Izcelieties no pūļa ar šīm netradicionālajām motivācijas vēstuļu idejām.

Konkurētspējīgajā darba meklēšanas pasaulē ir svarīgi, lai jūsu motivācijas vēstule izceltos. Lai gan tradicionālajai motivācijas vēstulei ir savas priekšrocības, nestandarta domāšana var būt būtiska, lai piesaistītu personāla atlases speciālista uzmanību. Apskatiet šīs septiņas idejas.

  • Raksts par jaunumiem

Savas karjeras veidošana: Kā atrast savu pirmo darbu būvniecības nozarē?

Zaļās ekonomikas izaugsme ir radījusi daudz jaunu iespēju būvniecības nozarē, taču, lai iekļūtu šajā nozarē, ir nepieciešamas īpašas prasmes un apmācības. Lasiet tālāk, lai saņemtu mūsu padomus par to, kā atrast savu pirmo darbu būvniecības nozarē.

  • Raksts par jaunumiem

Pieņemiet un pārvariet piecus viltvārža sindroma veidus

Viltvārža sindroms var iedragāt jūsu pašapziņu un ietekmēt jūsu pārliecību darbā. Šajā rakstā aplūkojam piecus viltvārža sindroma veidus un to, kā jūs varat tos pieņemt un pārvarēt, lai pilnībā izmantotu savu potenciālu.

  • Raksts par jaunumiem

EUREStv: Eiropas darbaspēka mobilitātes pasaules izpēte

EUREStv kā tiešsaistes seriāls, kas veltīts Eiropas darbaspēka mobilitātei, ir iekarojis digitālo vidi, piesaistot darba meklētājus, darba devējus, kā arī EURES tīkla dalībniekus.