Pereiti prie pagrindinio turinio
EURES

Naujienos

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.

Filtruoti pagal

Naujienos (373)

RSS
Rodomi rezultatai: 1 iš 10
  • Naujienų straipsnis

Kaip paversti savo namus kuo tinkamesne vieta dirbti?

Daugeliui mūsų teko pritaikyti savo namus nuotoliniam darbui. Tai gali kelti iššūkių, nes mūsų namai natūraliai nėra pritaikyti darbui. Štai keturi būdai, kaip namuose įsirengti kuo geresnę darbo vietą.

  • Naujienų straipsnis

Dirbdami namuose esate blaškomi? Kaip pašalinti trukdžius

Dabar, kai daugelis iš mūsų bent dalį laiko dirba nuotoliniu būdu, gali būti sudėtinga rasti pusiausvyrą tarp darbo ir trukdžių namuose. Šiame straipsnyje padėsime jums nustatyti trukdžius ir pasidalysime patarimais, kaip juos pašalinti.

  • Naujienų straipsnis

Laikas pokyčiams? Kaip pakeisti darbą neturint patirties

Darbo keitimas gali kelti baimę, tačiau susiradus reikiamos informacijos ir mąstant pozityviai, tai padaryti gali būti ne taip sunku, kaip manote. Jei esate pasirengę pokyčiams, štai mūsų patarimai, į kuriuos derėtų atsižvelgti nusprendus žengti nauju keliu.

  • Naujienų straipsnis

Išsiskirkite iš minios šiomis netradicinėmis motyvacinio laiško idėjomis

Konkurencingame darbo paieškos pasaulyje labai svarbu, kad motyvacinis laiškas išsiskirtų iš kitų. Nors tradicinis motyvacinis laiškas turi savų privalumų, nestandartinis mąstymas gali patraukti įdarbinimo specialistų dėmesį. Išbandykite šias septynias idėjas.

  • Naujienų straipsnis

Atpažinkite ir įveikite penkis apsimetėlio sindromo tipus

Apsimetėlio sindromas gali sužlugdyti jūsų savivertę ir neigiamai veikti pasitikėjimą savimi darbe. Šiame straipsnyje apžvelgsime penkis apsimetėlio sindromo tipus ir paaiškinsime, kaip galite juos atpažinti ir įveikti, kad išnaudotumėte visas savo galimybes.