Põhisisu juurde
EURES

Uudised

Vastutusest loobumine

Artiklite eesmärk on anda EURESe portaali kasutajatele teavet aktuaalsete teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelu ja arutelu. Nende sisu ei pruugi kajastada Euroopa Tööameti (ELA) ega Euroopa Komisjoni seisukohta. Lisaks ei toeta EURES ja ELA ülalnimetatud kolmandate isikute veebisaite.

Filtreeri

Uudised (374)

RSS
Tulemused 1 kuni 10
  • Artikkel

Kuidas muuta kodu parimaks töötamiskohaks

Paljud meist on pidanud kohandama kodu kaugtöö jaoks. See võib olla keerukas, sest kodu ei ole iseenesest töötamiskoht. Siin on neli võimalust, kuidas muuta kodu parimaks töötamiskohaks.

  • Artikkel

Kas on aeg muutuseks? Kuidas muuta karjääri, kui puudub kogemus

Karjäärimuutus võib tunduda heidutav, kuid õige uurimistöö ja positiivse suhtumisega ei pruugi see olla nii raske, kui arvad. Kui oled muutuseks valmis, siis siit leiad meie nõuanded selle kohta, mida peaksid arvestama, kui asud uuele karjääriteele.

  • Artikkel

Eristu teistest ebatavaliste kaaskirja ideede abil

Tööotsingu konkurentsitihedas maailmas on oluline, et sinu kaaskiri jääks silma. Kuigi traditsioonilisel kaaskirjal on oma eelised, võib raamist välja mõtlemine aidata värbajale silma jääda. Tutvu järgmise seitsme ideega.

  • Artikkel

Võta omaks ja ületa petturi sündroomi viis liiki.

Petturi sündroom võib halvata sinu enesehinnangut ja kahjustada enesekindlust tööl. Siin artiklis vaatleme petturi sündroomi viit liiki ning seda, kuidas need omaks võtta ja ületada, et saavutada täielik potentsiaal.