Přejít na hlavní obsah
EURES (EURopean Employment Services)

Zprávy

Zřeknutí se odpovědnosti

Články mají uživatelům portálu EURES poskytnout informace o aktuálních tématech a trendech a podnítit diskusi a debatu. Jejich obsah nemusí nutně odrážet názor Evropského úřadu práce (ELA) nebo Evropské komise. EURES a ELA dále nepodporují výše uvedené webové stránky třetích stran.

Filtrovat podle

Zprávy (385)

RSS
Zobrazený počet výsledků vyhledávání: 1 až 10
EURES turns 30!
  • Zpráva

30. výročí EURES

Věděli jste, že EURES zprostředkovává kontakt mezi uchazeči o zaměstnání a zaměstnavateli v Evropě již od roku 1994? Přečtěte si více o dvanáctiměsíční kampani a připojte se k oslavám.

  • Zpráva

Jak vyniknout při skupinovém pohovoru

Group interviews are a common way for employers to screen multiple candidates at once and assess their skills in communication, teamwork, and leadership. In this article we provide tips for jobseekers to excel in a group interview.

AI skills for tomorrow: A guide to upskilling in the digital age
  • Zpráva

Dovednosti v oblasti umělé inteligence pro zítřek: průvodce prohlubováním dovedností v digitálním věku

Na rychle se měnícím trhu práce umělá inteligence mění způsob, jakým pracujeme. Aby uchazeči o zaměstnání zůstali konkurenceschopní, potřebují základní dovednosti v oblasti umělé inteligence. Přinášíme vám informace a zdroje, které vám pomohou prohloubit vaše dovednosti v oblasti umělé inteligence a zvýšit vaši zaměstnatelnost v digitálním věku.