Přejít na hlavní obsah
EURES

Zprávy

Zřeknutí se odpovědnosti

Články mají uživatelům portálu EURES poskytnout informace o aktuálních tématech a trendech a podnítit diskusi a debatu. Jejich obsah nemusí nutně odrážet názor Evropského úřadu práce (ELA) nebo Evropské komise. EURES a ELA dále nepodporují výše uvedené webové stránky třetích stran.

Filtrovat podle

Zprávy (374)

RSS
Zobrazený počet výsledků vyhledávání: 1 až 10
  • Zpráva

Jak proměnit svůj domov v dokonalý prostor na práci

Řada z nás si musela přizpůsobit svůj domov tak, aby umožňoval výkon práce na dálku. To může přinášet problémy, protože naše domovy nejsou na pracovní činnost přirozeně uzpůsobeny. Nabízíme tedy čtyři způsoby, jak můžete svůj domov proměnit v dokonalý prostor na práci.

  • Zpráva

Čas na změnu? Jak změnit povolání bez jakýchkoli zkušeností

Změna povolání vám může nahánět strach, pokud k ní však budete přistupovat pozitivně a zjistíte si vše potřebné, nemusí být tak obtížná, jak se zdá. Jste na tuto změnu připraveni? Níže vám poradíme, co byste měli mít na paměti, až se vydáte na novou profesní dráhu.

  • Zpráva

Rozpoznejte, přijměte a překonejte pět typů syndromu podvodníka

Syndrom podvodníka může ochromit váš pocit sebehodnoty a ovlivnit vaši sebedůvěru v práci. V tomto článku se zaměříme na pět typů syndromu podvodníka a na to, jak je rozpoznat, přijmout a překonat, abyste dosáhli svého plného potenciálu.