Pereiti prie pagrindinio turinio
EURES
Naujienų straipsnis2020 m. balandžio 14 d.Europos darbo institucija, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratas

Mano EURES istorija: Javier Cordero

Neseniai EURES šventė savo 25 metų jubiliejų. Ta proga darbo ieškantys asmenys buvo pakviesti pasidalinti savo EURES istorijomis mainais už galimybę laimėti puikius prizus. Neseniai paskelbti nugalėtojai ir ateinančius kelis mėnesius mes pasakosime jų istorijas.

My EURES story: Javier Cordero
EURES

„Kokia yra jūsų EURES istorija?“

Atsakyti į šį klausimą dalyvaujant konkurse #EURES25 pakviesti darbo ieškotojai iš visos Europos. Atsakymus buvo galima pateikti kaip trumpą vaizdo įrašą arba nuotrauką su trumpu savo istorijos pasakojimu. Skirti apdovanojimai – 500 eurų vertės kalbos kursai arba mokymai įsidarbinimo galimybėms gerinti.

Dalyvių paprašyta pagalvoti, kaip EURES padėjo jiems susirasti svajonių darbą, kaip EURES konsultantai padėjo pasirūpinti kalbos kursais ir integruotis naujoje šalyje arba kaip EURES darbo mobilumo portalas arba (internetinės) Europos darbo dienos padėjo rasti unikalią galimybę įsidarbinti.

Trys nugalėtojai paskelbti per apdovanojimų įteikimo ceremoniją 25-ųjų EURES steigimo metinių proga sausio 30 d. Briuselyje surengtame renginyje. Pirmasis jų – Javier Cordero. Toliau pateikiame jo istoriją.

Dalyvis – Javier Cordero.

Pilietybė – ispanas.

Pateikta istorija – vaizdo įrašas.

Pasakojimas: Sveiki, esu Javier Cordero, vienas iš laimingųjų Europos piliečių, dalyvavusių Europos programoje „Mano pirmasis EURES darbas“.

Pirmą kartą apie EURES sužinojau naršydamas internete. Mane labai domino galimybė dirbti kitoje šalyje, todėl ryžausi žengti pirmyn ir pateikti darbo prašymą.

Gavau kineziterapeuto darbo pasiūlymą Berlyne. Labai sunkiai dirbau ir po metų man buvo pasiūlyta galimybė dirbti kineziterapeutu profesionaliame futbolo klube. Nedvejodamas priėmiau šį darbo pasiūlymą.

Turiu pasakyti, kad jūsų programos padedami visi europiečiai turi galimybę vykti į kitą šalį, mokytis naujos kalbos ir gauti finansinę paramą. Tokia galimybė – privilegija.

Panašus konkursas surengtas darbdaviams – jie turėjo pateikti nuotrauką, iliustruojančią, ką jiems reiškia judėjimo laisvė. Nugalėtojams įteikti 500 EUR vertės čekiai. Per apdovanojimų ceremoniją paskelbti trys laimėtojai.

Plačiau apie konkursą laimėjusius darbdavius – ir kitus nugalėjusius darbo ieškotojus – skaitykite EURES svetainėje.

Konkursas #EURES25 buvo 25-osioms EURES metinėms paminėti tebevykdomos kampanijos dalis. 1994 m. įsteigtas EURES tinklas išaugo ir aprėpia 32 šalis ir per 1 000 konsultantų. Iki šiol EURES darbo mobilumo portale užregistruota per 3,6 milijono darbo pasiūlymų ir 15 500 darbdavių.

Žvelgdamas į ateinančių 25 veiklos metų perspektyvą, tinklas sieks užtikrinti, kad kuo daugiau darbo ieškančių asmenų ir darbdavių sužinotų apie EURES, jo veiklą ir kuo tinklas galėtų būti naudingas jų gyvenime arba įdarbinimo procesuose.

 

Susijusios nuorodos

EURES darbo mobilumo portale

 

Išsamesnė informacija

Europos darbo dienos

Drop’pin@EURES

Susiraskite EURES konsultantą

Gyvenimo ir darbo sąlygos EURES šalyse

EURES darbo vietų duomenų bazė

EURES paslaugos darbdaviams

EURES renginių kalendorius

Būsimi internetiniai renginiai

Sekite EURES naujienas tinkle „Facebook“

Sekite EURES naujienas tinkle „Twitter“

Sekite EURES naujienas tinkle „LinkedIn“

Išsamūs duomenys

Temos
Išorinės EURES naujienosDarbo dienos / renginiaiNaujienos/pranešimai/statistikaSėkmės istorijosJaunimas
Susijusios skiltys
Gyvenimas ir darbas
Sektorius
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.