Pāriet uz galveno saturu
EURES
Raksts par jaunumiem2017. gada 17. jūlijsEiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts

Iepazīsties ar EURES Spānijas komandu!

“Kas tieši ir EURES?”“Kas ir tie cilvēki, kuri strādā EURES Spānijas komandā?”“Ko viņi dara, un kā viņi var palīdzēt?”

Meet the EURES Spain team!
EURES Spain

Ja kādreiz esat meklējis atbildes uz jebkuru no šiem jautājumiem, tad te tās ir! EURES Spānijas komanda nesen izveidoja īsfilmu, lai iepazīstinātu Spānijas iedzīvotājus ar sevi un EURES tīklu .

Ar dinamiska video palīdzību viņi uzrunā tos, kuri vēl, iespējams, nav informēti par EURES tīklu un viņu sniegtajiem pakalpojumiem. Videomateriālā, kas ir pieejams EURES Spānijas sociālo plašsaziņas līdzekļu tīklos, sniedz darba meklētājiem iespēju “iepazīties” ar individuāliem EURES padomdevējiem un personāla locekļiem no visa EURES Spānijas tīkla.

Tajā tiešām ir dots plašs ieskats par organizāciju, parādot reālu cilvēku profesionālo darbību, iepazīstinot ar cilvēkiem, kuru darbs ir veltīts palīdzības, ieteikumu  un atbalsta nodrošināšanai Jūsu darba meklējumiem Eiropā. To demonstrē aptuveni 100 cilvēk, kuri bija iesaistījušies interaktīvajā vidē un izteikuši komentārus par tiešsaistes video un kampaņas lapu.

EURES Spānijas komanda cer, ka, izmantojot šādu populāru un vizuālu saziņas veidu, viņi spēs sazināties ar plašāku auditoriju daudz personīgākā veidā, atspoguļojot tīklu kā pieejamu un draudzīgu.

“Tas ir brīnišķīgs un neformāls veids, lai parādītu cilvēku tīklu, kas ir EURES Spānijas komandas pamatā, un tas mūs vairāk satuvina ar cilvēkiem”, teica EURES Spānijā padomdevēja Sonia Carné Padilla.

Šķiet, ka līdz šim tas iedarbojas, jo videomateriāls EURES Spānijas Facebook lapā ir skatīts vairāk nekā 1200 reižu. Tā kā videomateriālu turpina kopīgot internetā, komanda ir pārliecināta, ka viņu vēstījums sasniegs tos, kuri meklē jaunas iespējas darba dzīves uzsākšanai ārvalstīs. Izmantojot Facebook kampaņu, tika uzrunāti vairāk nekā 8300 cilvēki, no kuriem 72 % bija sievietes, bet 24 % bija vīrieši. Visaktīvākā vecuma grupa bija vecumā no 25 līdz 34 gadiem, nākamā aktīvākā grupa bija vecumā no 45 līdz 54 gadiem.

Kā paskaidrots videomateriālā, EURES Spānijā tīkla nolūks ir sekmēt darbaspēka brīvu kustību ES dalībvalstīs. Videomateriālā minētie pakalpojumi ir palīdzība ar kvalifikāciju atzīšanu, palīdzība nodokļu organizēšanā un savu tiesību apzināšanās nodrošināšana darba meklētājiem, pievienojoties jaunam uzņēmumam jaunā valstī.

Protams, tas nav viss! Ja vēlaties uzzināt vairāk par EURES un to, ko viņi var darīt darba meklētāju un darba devēju labā, sazinieties jau šodien ar EURES savā valstī!

 

Saistītās saites

Saite uz EURES Spānijā īsfilmu

EURES Spānijā Facebook lapa

 

Papildu informācija

Atrodiet savu EURES padomdevēju

Darba un dzīves apstākļiEURES valstīs

EURESDarbu datubāze

EURES pakalpojumi darba devējiem

EURESPasākumu kalendārs

Turpmākie Pasākumi tiešsaistē

EURES sociālajā tīklā Facebook

EURES sociālajā tīklā Twitter

EURES sociālajā tīklā LinkedIn

EURES sociālajā tīklā Google+

Sīkāka informācija

Temati
EURES labākā prakseDarba tirgus jaunumi/mobilitātes jaunumiPersonāla atlases tendencesSociālie mēdijiJaunatne
Saistītā(s) sadaļa(s)
Palīdzība un atbalstsDzīvošana un darbs
Nozare
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.