Põhisisu juurde
EURES
Artikkel17. juuli 2017Euroopa Tööjõuamet, Tööhõive, sotsiaalküsimuste ja sotsiaalse kaasatuse peadirektoraat

Saage tuttavaks EURESe Hispaania meeskonnaga!

„Mis on EURES?“„Kes töötavad EURESe Hispaania meeskonnas?“„Mida nad teevad ja kuidas nad mind aidata saavad?“

Meet the EURES Spain team!
EURES Spain

Kui olete kunagi otsinud vastust neile küsimustele, siis olete õiges kohas! EURESe Hispaania meeskond andis hiljuti välja lühifilmi, et tutvustada Hispaania elanikele oma meeskonda ja EURESe võrgustikku.

Dünaamilise video abil loodavad nad jõuda nendeni, kes ei ole EURESe võrgustikust ja selle pakutavatest teenustest veel kuulnud. EURESe Hispaania sotsiaalmeediavõrgustike kaudu kättesaadav video pakub tööotsijatele võimaluse tutvuda EURESe üksiknõustajatega ja kogu EURESe Hispaania võrgustiku töötajatega.

Video avab ukse suurde organisatsiooni, et tutvustada oma tegelikke taustajõude neile, kes on pühendunud abi, nõuannete ja toe pakkumisele Euroopas töö otsimisel, näidates ligikaudu 100 inimest, kes avaldasid videos ja kampaanialeheküljele reageerides arvamust.

EURESe Hispaania meeskond loodab, et sellise populaarse ja visuaalse suhtlemisvormi kasutamisega suudavad nad jõuda suurema hulga inimesteni ja palju isiklikumal tasandil, näidates võrgustikku ligipääsetava ja sõbralikuna.

„See on suurepärane ja mitteametlik võimalus näidata EURESe Hispaania selja taga seisvat inimvõrgustikku ning meid inimestele lähemale viia,“ ütleb EURESe nõustaja Sonia Carné Padilla.

Siiani paistab, et see toimib – EURESe Hispaania Facebooki lehe kaudu on videot vaadatud üle 1200 korra. Kuna videot internetis jätkuvalt jagatakse, on meeskond kindel, et nende sõnum jõuab inimesteni, kes otsivad uut algust välismaal. Facebooki kampaania abil jõuti rohkem kui 8300 inimeseni, kellest 72% olid naised ja 24% mehed. Kõige aktiivsem vanuserühm olid 25–34aastased, neile järgnesid 45–54aastased.

Nagu videos selgitatud, on EURESe Hispaania võrgustiku eesmärk hõlbustada vaba liikumist ELi liikmesriikides töötamiseks. Videos nimetatud teenused on abi kvalifikatsioonide tunnustamisel, maksuküsimustes ning tööotsijaile nende õiguste tutvustamine, kui nad alustavad uues riigis uues ettevõttes tööd.

See pole veel kõik! Kui soovite lähemalt tutvuda EURESega ja sellega, mida võrgustik saab tööotsijate ja tööandjate heaks teha, võtke juba täna ühendust EURESega oma riigis!

 

Seotud lingid

Link EURESe Hispaania meeskonna lühifilmi juurde

EURESe Hispaania meeskonna Facebooki leht

 

Lisateave

EURESe nõustajad

Töö- ja elamistingimused EURESe riikides

EURESe töökohtade andmebaas

EURESe teenused tööandjatele

EURESe ürituste kalender

Eelseisvad veebiüritused

EURES Facebookis

EURES Twitteris

EURES LinkedInis

EURES Google+

Teemad
EURESe parim tavaTööturuuudised/liikumisuudisedVärbamistrendidSotsiaalmeediaNoorus
Seotud jaotis(ed)
Abiteave ja kasutajatugiElamine ja töötamine
Sektor
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Vastutusest loobumine

Artiklite eesmärk on anda EURESe portaali kasutajatele teavet aktuaalsete teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelu ja arutelu. Nende sisu ei pruugi kajastada Euroopa Tööameti (ELA) ega Euroopa Komisjoni seisukohta. Lisaks ei toeta EURES ja ELA ülalnimetatud kolmandate isikute veebisaite.