Pāriet uz galveno saturu
EURES
Raksts par jaunumiem2022. gada 16. decembrisEiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts

Meklējat darbu? TUI Musement dalās ar padomu

Jaunas sērijas ietvaros mēs runājam ar Eiropas darba devējiem, lai uzzinātu labākos padomus darba meklētājiem. Šajā rakstā mēs runājam ar Joëlle Sabiti no tūrisma uzņēmuma TUI Musement.

Looking for a job? TUI Musement share their advice
Joëlle Sabiti

Par TUI Musement:

  • daļa no TUI Group, pasaules līderis tūrisma jomā
  • TUI Musement daļa ir vērsta uz ekskursijām un darbībām
  • sāka darboties kā tehnoloģiju jaunuzņēmums, kas pazīstams kā Musement, un 2018. gadā kļuva par daļu no TUI grupas.

Par Joëlle:

  • strādā TUI Musement kā darbā pieņemšanas partnere BeNe (Beļģijā un Nīderlandē)
  • pievienojās uzņēmumam pirms trim gadiem un uzturas Briselē.
  • patīk viņas darbs, raksturojot to kā “ideālu kombināciju starp ceļošanu un jaunu talantu atklāšanu”.

Lai uzzinātu, ko TUI Musement meklē potenciālajos pieteikumu iesniedzējos, mēs uzdevām Joëlle dažus jautājumus par to, kāds pieteikums tiek uzskatīts par labu. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, ko viņa pastāstīja.

Kas no darba devēja viedokļa atšķir labu CV no slikta?

Labs CV ir skaidrs, strukturēts un ideālā gadījumā vienu lappusi garš. Ir svarīgi, lai tas būtu atjaunināts un uzrakstīts bez pareizrakstības kļūdām. Tajā būtu arī jāuzsver amata kandidāta attiecīgā pieredze un stiprās puses.

Kādi ir visefektīvākie veidi, kā darba intervijā radīt labu iespaidu?

Pirmais iespaids ir ļoti svarīgs. Neatkarīgi no tā, vai intervija notiek klātienē vai tiešsaistē, ir svarīgi valkāt piemērotu apģērbu. Liela nozīme joprojām ir arī punktualitātei, jo tā liecina par profesionalitāti. Visbeidzot, ir svarīgi būt labi sagatavotam, rūpīgi izlasīt darba aprakstu, izpētīt uzņēmumu, tā vērtības, filozofiju, darbības nozari u. c. Varat arī iepriekš sagatavot jautājumus, lai tos uzdotu potenciālajām darba devējam intervijas dienā.

Kādi ir jūsu galvenie ieteikumi personai, kas piesakās darbam jūsu profesijā vai nozarē?

Mēs meklējam cilvēkus, kuri aizraujas ar ceļošanu un vēlas strādāt starptautiskā vidē, kuri priekšplānā izvirza klientu un spēj saglabāt pozitīvu attieksmi. Mans labākais padoms darba meklētājam — saglabāt savu personību, jo mēs esam iekļaujošs uzņēmums ar kolēģiem no visas pasaules.

Vai pirms pieņemšanas darbā pārbaudāt kandidāta profilu sociālajos medijos?

Mēs nemeklējam mūsu kandidātus sociālo plašsaziņas līdzekļu tīklos. Mūsu brīvdienu galamērķa darbiem CV vairs nav obligāts, jo mēs pārbaudām kandidātus ar priekšatlases jautājumiem. Attiecībā uz mūsu galveno biroju amatiem mēs analizējam iesniegtos CV un pavadvēstules.

Kādi ieteikumi jums ir kandidātiem, kuri piesakās no citas valsts?

Mēs pieņemam kandidātus darbam mūsu brīvdienu galamērķos. Esmu atbildīga par Beļģiju un Nīderlandi, bet mēs arī pieņemam kandidātus no Austrijas, Dānijas, Vācijas, Polijas un daudzām citām valstīm. Mans padoms ir iepazīties ar mūsu karjeras tīmekļa vietni un mūsu LinkedIn lapu, lai uzzinātu par mūsu daudzajām darba iespējām. Mēs meklējam viesnīcas pārstāvjus, mazuļu un bērnu kluba animatorus, fitnesa instruktorus, izklaides, futbola un peldēšanas instruktorus un kontaktcentra aģentus.

Šī sērija turpināsies arī turpmākajos mēnešos, lai sekotu EURES ziņu lapai un lai saņemtu plašākus padomus no Eiropas darba devējiem.

 

Saistītās saites:

TUI Group

TUI Group: Karjeras

TUI Group:LinkedIn

 

Plašāka informācija:

Eiropas darba dienas

Atrast EURES padomdevējus

Dzīvošana un darbs EURES valstīs

EURES darbavietu datubāze

EURES pakalpojumi darba devējiem

EURESPasākumu kalendārs

Gaidāmie pasākumi tiešsaistē

EURES sociālajā tīklā Facebook

EURES sociālajā tīklā Twitter

EURES sociālajā tīklā LinkedIn

Sīkāka informācija

Temati
Ieteikumi un padomiPersonāla atlases tendencesSociālie mēdijiJaunatne
Saistītā(s) sadaļa(s)
Palīdzība un atbalstsIeteikumi un padomiInformācija par darba tirguMācībasDzīvošana un darbs
Nozare
Accomodation and food service activitiesAdministrative and support service activitiesArts, entertainment and recreationEducationInformation and communicationOther service activities

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.