Pāriet uz galveno saturu
EURES
Raksts par jaunumiem2020. gada 19. novembrisEiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts

Kā efektīvi ar EURES pieņemt darbiniekus pandēmijas laikā

Covid-19 pandēmija ir ietekmējusi darba vidi visā pasaulē, un tas ir izmainījis veidu, kā uzņēmumi pieņem darbā darbiniekus. Izlasiet mūsu piecus galvenos ieteikumus, lai turpinātu pieņemt darbiniekus šajos sarežģītajos apstākļos.

How to recruit effectively with EURES during the pandemic
EURES

Novērtējiet jūsu uzņēmumam vajadzīgās prasmes

Lai efektīvi pieņemtu darbā un piesaistītu pareizos kandidātus, jums būs precīzi jāapraksta, ko jūs meklējat. Covid-19 laikos var būt ietekmētas tradicionālās darba funkcijas un pavērušās jaunas iespējas jūsu uzņēmumam, tādēļ ir vērts pārvērtēt nepieciešamās prasmes. Jums ir jāapzina potenciālās jaunās darba funkcijas un jāizvērtē tam vajadzīgās prasmes un pienākumi, lai atrastu darbam pareizo personu.

Izmantojiet ekstensīvo EURES datubāzi

EURES portāls ir veidots, orientējoties uz darba mobilitāti, un tam ir pieredze darbinieku piemeklēšanā darba devējiem. Ar vairāk nekā 600 000 CV un ērti lietojamu meklēšanas procesu tas var padarīt efektīvāku jūsu nākamā darbinieka atrašanu. Meklēt kandidātus meklēšanas funkcija ļauj jums orientēties uz konkrētiem kandidātiem, pamatojoties citu kritēriju vidū uz viņu prasmēm, valodām, pieredzi un izglītību.

Izvērsiet savu meklēšanu

Covid-19 laiku rezultātā ir radies vairāk paplašinātu elastīgu darba politikas nostādņu. Ja jūsu uzņēmumā ir pieņemts viedoklis par elastīgu darbu, jūs varat meklēt darbiniekus tālākās vietās ideālai atbilsmei. Tā vietā, lai meklēšanā aprobežotos ar vietējo rajonu, izvērtējiet iespēju izmantot EURES ģeogrāfisko barjeru pārvarēšanai un noteikt kā prioritāti prasmes, nevis tuvumu darbavietai. EURES padomdevēji var sniegt jums attiecīgu informāciju un ieteikumus, kā pieņemt jaunus darbiniekus un aizpildīt vakances ar piemērotiem kandidātiem Eiropā.

Sagatavojiet virtuālu darbā pieņemšanas plānu

Tā kā Covid-19 laikos ir daudz nenoteiktību, ir būtiski uzņēmumos ieviest tiešsaistes procesus, lai turpinātu darbinieku pieņemšanu. Perspektīvajiem kandidātiem var nebūt iespēju ierasties uz intervijām un sakarā ar vietējiem ierobežojumiem var būt jāievēro sociālās distancēšanās pasākumi. Pārceļot jūsu darbā pieņemšanas procesu tiešsaistē un intervējot kandidātus, piemēram, Zoom, Skype un Microsoft Teams platformās, ne tikai tiek pārvarētas dažas Covid-19 laiku problēmas, bet arī tiek ietaupīts visu iesaistīto personu laiks un nauda.

Iesaistieties EURES virtuālajos pasākumos

EURES mitina daudzus virtuālos pasākumus, ar kuriem sasaista darba devējus ar darba meklētājiem no visas pasaules. Ar virtuāliem darba gadatirgiem tiek nodrošināta lieliska iespēja izsludināt vakanci, nodrošinot, ka tā sasniedz attiecīgo darba meklētāju auditoriju. Šie pasākumi notiek noteiktā laikā, ļaujot dalībniekiem reālā laikā iepazīties ar darba devējiem un saņemt atbildes uz jautājumiem. Kā darba devējs jūs varat sniegt dalībniekiem informāciju par savu uzņēmumu un darba vidi, kā arī par pieejamajām amata vietām. Tiešsaistes pasākumos ir iespējams ātri aizpildīt darba pieteikumus, jo dalībniekiem ir iespēja augšupielādēt savus CV un pieteikties uz darbu pasākuma laikā.

Plašākai informācijai par pieņemšanu darbā, izmantojot EURES, skatiet mūsu Kā EURES var jums palīdzēt pieņemt jaunus darbiniekus Eiropā.

 

Saistītās saites:

Zoom

Skype

Microsoft Teams

Meklēt kandidātus

EURES var jums palīdzēt pieņemt jaunus darbiniekus Eiropā

 

Plašāka informācija:

Eiropas Darba dienas

Drop’pin@EURES

Atrast EURES padomdevējus

Dzīvošana un darbsEURES valstīs

EURESdarbavietu datubāze

EURES pakalpojumi darba devējiem

EURESpasākumu kalendārs

Turpmākie pasākumi tiešsaistē

EURES sociālajā tīklā Facebook

EURES sociālajā tīklā Twitter

EURES sociālajā tīklā LinkedIn

Sīkāka informācija

Temati
UzņēmējdarbībaIeteikumi un padomiPersonāla atlases tendences
Saistītā(s) sadaļa(s)
Palīdzība un atbalstsDzīvošana un darbs
Nozare
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.