Przejdź do treści głównej
EURES
Artykuł prasowy18 stycznia 2018Europejski Urząd ds. Pracy, Dyrekcja Generalna ds. Zatrudnienia, Spraw Społecznych i Włączenia Społecznego

Jak najlepiej wykorzystać Drop’pin@EURES: osoby młode

Odkryłeś Drop’pin@EURES i wszystkie świetne funkcje, które oferuje. Jak najlepiej je wykorzystać? Pomożemy Ci!

How to get the most out of Drop’pin@EURES: young people
EURES

Utwórz konto

Jeżeli nie masz jeszcze konta EURES, najpierw oczywiście trzeba je utworzyć. Poświęć kilka minut i wypełnij prosty formularz online, a w zamian uzyskasz dostęp do pełnego zakresu możliwości Drop’pin@EURES.

Prześlij lub utwórz swoje CV online:

Jeżeli chodzi o Twoje CV, masz dwie możliwości: przesłanie istniejącego dokumentu w formacie Europass lub utworzenie dokumentu od podstaw w systemie EURES. Jeżeli zdecydujesz się na drugą opcję, wystarczy wybrać język, w którym chcesz pracować i przejść przez dziesięciostopniowy proces. Twoje CV zostanie następnie dodane do bazy CV EURES, gdzie potencjalni pracodawcy mogą oceniać twoje umiejętności, doświadczenie i talenty. W każdej chwili, nawet po opublikowaniu CV w bazie, możesz je edytować, a także zmieniać ustawienia prywatności, które pozwolą Ci wybrać informacje widoczne dla potencjalnych pracodawców.

Określ kryteria wyszukiwania pracy/ofert

Dzięki tej funkcji wyszukiwanie nowych ofert jest bardzo łatwe. Możesz utworzyć specjalne profile wyszukiwania, dla których możesz określić kryteria takie jak lokalizacja, czas trwania umowy i rodzaj umowy. Zapisz profil, aby podczas następnej wizyty na platformie Drop’pin@EURES móc przeprowadzić ponowne wyszukiwanie za pomocą jednego kliknięcia.

Odpowiadaj na oferty

Jeżeli udało Ci się znaleźć interesującą ofertę czas przesłać zgłoszenie. Możesz dowiedzieć się jak to zrobić w sekcji „Zgłoszenia” każdej oferty, która często zawiera odnośnik do strony internetowej przedsiębiorstwa lub organizacji. Każdy proces rekrutacyjny jest inny, dlatego upewnij się, że zapoznałeś się z wymaganiami, aby zagwarantować sobie największe szanse na sukces.

Śledź kalendarz wydarzeń EURES

kalendarzu wydarzeń EURES znajdziesz nadchodzące wydarzenia w Europie, takie jak targi pracy i Europejskie Dni Pracy (internetowe i na miejscu). Wydarzenia związane z pracą są doskonałym sposobem na nawiązywanie znajomości, tworzenie sieci kontaktów i znajdowanie nowych ofert. Dlatego warto regularnie przeglądać kalendarz i sprawdzać jakie wydarzenia związane z obszarem twoich zainteresowań będą miały miejsce oraz dowiedzieć się jak możesz się zaangażować.

Przejrzyj archiwum aktualności w poszukiwaniu cennych wskazówek

sekcji aktualności Drop’pin@EURES znajduje się wiele artykułów zawierających porady, wskazówki i spostrzeżenia dotyczące kluczowych zagadnień związanych z kształceniem i szkoleniem zawodowym. Artykuły obejmują szeroką tematykę, od ulepszenia CV do aplikacji mobilnych zwiększających efektywność pracy, co stanowi źródło niezwykle cennych informacji dla osób poszukujących pracy.

Odkryj program Twoja pierwsza praca zEURES-em i inicjatywę Digital Opportunity traineeships

Drop’pin@EURES jest nie tylko miejscem do zamieszczania własnych ofert; służy również wsparciu inicjatyw i usług, na przykład Twoja pierwsza praca z EURES-em i Digital Opportunity traineeships. Oba te programy dają młodym osobom szansę na poszerzenie swoich kompetencji i zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w innym kraju UE, warto więc poświęcić im chwilę uwagi.

Dowiedz się więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej o Drop’pin@EURES i jego ofercie? Odwiedź stronę internetową Drop’pin@EURES lub przeczytaj naszą najnowszą publikację.

 

Powiązane linki:

Formularz online

Prześlij istniejące CV

Utwórz specjalne profile wyszukiwania

Kalendarz wydarzeń EURES

Sekcja aktualności

Twoja pierwsza praca z EURES-em

Digital Opportunity traineeships

Najnowszą publikację

 

Więcej informacji:

Europejskie Dni Pracy

Drop’pin@EURES

Znajdź doradcę EURES

Warunki życia i pracy w państwach EURES

Baza ofert pracy EURES

Usługi EURES adresowane do pracodawców

Kalendarz wydarzeń EURES

Nadchodzące wydarzenia online

EURES na Facebooku

EURES na Twitterze

EURES na LinkedIn

Tematy
Młodzież
Powiązane sekcje
Pomoc i wsparcie
Sektor
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Zastrzeżenie

Artykuły mają na celu dostarczenie użytkownikom portalu EURES informacji na temat aktualnych tematów i trendów oraz stymulowanie dyskusji i debaty. Ich treść niekoniecznie odzwierciedla pogląd Europejskiego Urzędu ds. Pracy (ELA) lub Komisji Europejskiej. Ponadto EURES i ELA nie promują wymienionych powyżej stron internetowych osób trzecich.