Pāriet uz galveno saturu
EURES (EURopean Employment Services)
Raksts par jaunumiem2018. gada 18. janvārisEiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts

Kā pilnvērtīgi izmantot Drop’pin@EURES sniegtās iespējas: informācija jauniešiem

Jūs esat atklājis Drop’pin@EURES un visas šā projekta piedāvātās lieliskās funkcijas. Bet kā jūs varat tās pilnvērtīgi izmantot? Mēs esam par to parūpējušies!

How to get the most out of Drop’pin@EURES: young people
EURES

Izveidojiet kontu

Ja jums vēl nav sava EURES konta, tad pašsaprotams pirmais solis ir tā izveide. Veltiet dažas minūtes laika vienkāršas tiešsaistes veidlapas aizpildīšanai, un jūs turpmāk varēsiet piekļūt visām Drop’pin@EURES sniegtajām iespējām.

Importējiet vai izveidojiet savu CV tiešsaistē

Attiecībā uz CV jums ir divas iespējas: esoša CV importēšana Europass formātā vai jauna CV izveide EURES sistēmā. Ja izvēlaties otro iespēju, jums tikai jāizvēlas vēlamā darba valoda un jāveic 10 soļu process. Pēc tam jūsu CV tiks pievienots EURES CV datubāzei, kur potenciālie darba devēji var apskatīt jūsu prasmes, pieredzi un talantus. Jūs varat rediģēt savu CV jebkurā brīdī pat pēc tā publicēšanas datubāzē, un ir pieejami arī privātuma iestatījumi, kuri sniedz iespēju izvēlēties informāciju, kas būs redzama potenciālajiem darba devējiem.

Definējiet darbavietu/iespēju meklēšanas kritērijus

Šī funkcija ir paredzēta, lai maksimāli atvieglotu jaunu iespēju meklēšanu. Jūs varat izveidot konkrētus meklēšanas profilus, kuros varat noteikt tādus kritērijus kā atrašanās vieta, līguma darbības laiks un līguma veids. Saglabājiet profilu, un, nākamreiz apmeklējot Drop’pin@EURES, varēsiet veikt meklēšanu ar vienu pogas klikšķi.

Piesakieties iespējām

Kad esat atradis sev interesējošo iespēju, piesakieties. Jūs varat uzzināt, kā to izdarīt, katras iespējas sadaļā “Kā pieteikties”, kas bieži vien novirzīs jūs uz uzņēmuma vai organizācijas tīmekļa vietni. Katrs pieteikšanās process ir atšķirīgs, tāpēc obligāti pievērsiet uzmanību prasībām, lai nodrošinātu visveiksmīgāko rezultātu.

Pievērsiet uzmanību EURES pasākumu kalendāram

EURES pasākumu kalendārā ir norādīti gaidāmie pasākumi Eiropā, piemēram, darba gadatirgi un Eiropas Darba dienas (tiešsaistē un uz vietas). Ar darbavietām saistīti pasākumi ir lielisks veids sakaru veidošanai, komunikācijai ar domubiedriem un jaunu iespēju atklāšanai, tādēļ ieteicams regulāri skatīt kalendāru, lai uzzinātu par pasākumiem, kas norisinās jūs interesējošās jomās, un noskaidrotu, kā varat tajos piedalīties

Pārlūkojiet ziņu arhīvu, lai atrastu noderīgus ieteikumus

Drop’pin@EURES jaunumu sadaļā ir atrodami daudzi raksti, kuros sniegti ieteikumi, norādījumi un ieskats galvenajos profesionālās izglītības un apmācības tematos. Ir pieejama plaša informācija, tostarp gan par CV pilnveidošanu, gan to, kādas lietotnes uzlabo darba efektivitāti, padarot to par ļoti vērtīgu avotu topošajiem darba meklētājiem.

Atklājiet iniciatīvu “Tava pirmā EURES darbavieta” un “Digitālo iespēju prakse”

Drop’pin@EURES ne vien piedāvā visas iepriekš minētās iespējas, bet arī atbalsta tādas iniciatīvas un pakalpojumus kā “Tava pirmā EURES darbavieta” un “Digitālo iespēju prakse”. Abas minētās iniciatīvas sniedz jauniešiem iespēju paplašināt prasmes un gūt vērtīgu darba pieredzi citā ES valstī, tādēļ tās ir vērts apskatīt.

Papildu informācija

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Drop’pin@EURES un par to, ko tas var piedāvāt? Apmeklējiet Drop’pin@EURES tīmekļa vietni vai apskatiet jaunāko izdevumu.

 

Saistītās saites

Tiešsaistes veidlapa

Esoša CV importēšana

Konkrētu meklēšanas profilu izveide

EURES pasākumu kalendārs

Ziņu sadaļa

Tava pirmā EURES darbavieta

Digitālo iespēju prakse

Jaunāko izdevumu

 

Papildu informācija

Eiropas Darba dienas

Drop’pin@EURES

Atrodiet savu EURES padomdevēju

Darba un dzīves apstākļi EURES valstīs

EURES Darbu datubāze

EURES pakalpojumi darba devējiem

EURES Pasākumu kalendārs

Turpmākie Pasākumi tiešsaistē

EURES sociālajā tīklā Facebook

EURES sociālajā tīklā Twitter

EURES sociālajā tīklā LinkedIn

Sīkāka informācija

Temati
Jaunatne
Saistītā(s) sadaļa(s)
Palīdzība un atbalsts
Nozare
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.