Přejít na hlavní obsah
EURES
Zpráva8. února 2018Evropský orgán pro pracovní záležitosti, Generální ředitelství pro zaměstnanost, sociální věci a sociální začleňování

Jak co nejlépe využít portál Drop’pin@EURES: organizace

Drop’pin@EURES nabízí celou škálu skvělých funkcí podnikům i organizacím. Ale jak je co nejlépe využít? V našem nejnovějším článku vám dáme několik výborných tipů...

How to get the most out of Drop’pin@EURES: organisations
EURES

Vytvořte si účet

Pokud ještě nemáte účet EURES, je to logicky první krok. Udělejte si několik minut čas na vyplnění jednoduchého on-line formuláře a vaše organizace získá na oplátku přístup k úplné nabídce výhod na portálu Drop’pin@EURES.

Zveřejněte nabídku pracovního místa

Proces je v každé zemi jiný, ale začátek je všude stejný. Vyberte svou zemi v rozbalovacím okně a poté přejděte na odkaz, který se objeví. Nabídkou pracovního místa na portálu Drop’pin@EURES oslovíte připravenou skupinu potenciálních mladých zaměstnanců z celé Evropy.

Zveřejněte příležitost pro mladé

Příležitosti pro mladé zveřejňované na portálu Drop’pin@EURES mohou zahrnovat učební obory, stáže, jazykové kurzy, elektronické učení, dobrovolnické práce, podporu podnikání a mnohem více. Lze je zveřejňovat ručně (doporučuje se menším organizacím nebo u jednotlivých příležitostí) nebo je lze přebírat přímo z internetových stránek vašeho podniku či organizace (doporučuje se větším organizacím nebo v případě více příležitostí). Stejně jako u zveřejňování nabídky pracovního místa je u příležitostí pro mladé na portálu Drop’pin@EURES skvělou výhodou, že můžete oslovit zájemce z řad mladých lidí, kteří hledají právě takové příležitosti, jaké nabízíte.

Nalezněte uchazeče a obsaďte volné pozice

Jakmile zveřejníte nabídku pracovního místa nebo příležitost, Drop’pin@EURES vám umožní vyhledat potenciální uchazeče, kteří budou vyhovovat vašim potřebám. Můžete si prostudovat jejich životopis, ověřit si jejich dovednosti a zkušenosti a nalézt dokonalého nového zaměstnance.

Prohlédněte si archiv zpráv se zajímavými články a radami

Sekce s novinkami na portálu Drop’pin@EURES je plná článků, které obsahují tipy a návody a seznámí vás s klíčovými tématy z oblasti personalistiky a řízení. Naleznete zde vše, od důvodů, proč jsou kulturní rozdíly pro podnik přínosem, až po tipy, jak vytvořit prosperující pracoviště. Jde o užitečný zdroj pro všechny podniky či organizace, které si chtějí rozšířit obzory.

Objevte svou první práci přes EURES a program Reactivate

Drop’pin@EURES nenabízí jen své vlastní příležitosti, podporuje i takové iniciativy a služby, jako je Tvoje první práce přes EURES či Reactivate. Obě tyto služby se zaměřují na programy mobility, které organizacím a podnikům pomáhají najít kvalifikované zaměstnance z jiného členského státu EU a doplnit tak mezery v dovednostech. Pokud se ve své zemi snažíte najít zaměstnance s konkrétními dovednostmi, pak by vám mohly pomoci služby Tvoje první práce přes EURES a Reactivate.

Více informací

Chcete se o portálu Drop’pin@EURES dozvědět více a chcete vědět, co může nabídnout organizacím či podnikům, jako jste vy? Navštivte internetové stránky Drop’pin@EURES nebo si přečtěte tyto publikace:

Get started with Drop’pin@EURES and publish youth opportunities in minutes (Seznamte se s portálem Drop’pin@EURES a zveřejněte příležitosti pro mladé za pár minut)

Companies and organisations: find out more (Podniky a organizace: více informací

Education providers: find out more (Poskytovatelé vzdělávání: více informací)

 

Související odkazy:

Drop’pin@EURES

Příležitosti pro mladé

vyhledávání potenciálních uchazečů

sekce s novinkami

Tvoje první práce přes EURES

Reactivate

Get started with Drop’pin@EURES and publish youth opportunities in minutes (Seznamte se s portálem Drop’pin@EURES a zveřejněte příležitosti pro mladé za pár minut)

Companies and organisations: find out more (Podniky a organizace: více informací

Education providers: find out more (Poskytovatelé vzdělávání: více informací)

 

Další informace:

Evropské dny pracovních příležitostí

Drop’pin@EURES

Najděte si svého poradce EURES

Pracovní a životní podmínky v zemích sítě EURES

Databáze pracovních míst na portálu EURES

Služby sítě EURES pro zaměstnavatele

Kalendář akcí EURES

Připravované on-line akce

EURES na Facebooku

EURES na Twitteru

EURES na LinkedIn

Témata
Obchod / PodnikáníExterní zainteresované strany
Související sekce
Pomoc a podpora
Sektor
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Zřeknutí se odpovědnosti

Články mají uživatelům portálu EURES poskytnout informace o aktuálních tématech a trendech a podnítit diskusi a debatu. Jejich obsah nemusí nutně odrážet názor Evropského úřadu práce (ELA) nebo Evropské komise. EURES a ELA dále nepodporují výše uvedené webové stránky třetích stran.