Pāriet uz galveno saturu
EURES
Raksts par jaunumiem2022. gada 20. maijsEiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts

Stažieru pieņemšana: Ieguvumi uzņēmumiem

Daudzi darba devēji uzskata, ka stažēšanās ir paredzētas lielām korporācijām. Tomēr arī mazie un vidējie uzņēmumi var izmantot šīs savstarpēji izdevīgās iespējas. Uzziniet, kā stažieri var palīdzēt jūsu uzņēmuma izaugsmei.

Hiring interns: The benefits for companies

Iegūstiet jaunas perspektīvas

Laika gaitā daži uzņēmumi (jo īpaši mazāki uzņēmumi) var nostabilizēties. Dažkārt darbinieki ir tik orientēti uz sava uzņēmuma darbību, ka viņi aizmirst, cik svarīgi ir atsvaidzināt savu redzesloku un sekot līdzi jaunākajām tendencēm nozarē. Stažieri ir lielisks veids, kā ieviest jaunas idejas un vēsmas jūsu uzņēmumā. Viņi parasti ir ieguvuši jaunas zināšanas par nozari, un apvienojumā ar savu attieksmi viņi var būt radošu ideju un inovatīvu risinājumu avots. Tāpēc, tiklīdz viņi ir pieņemti, neaizmirstiet viņus mudināt paust savu viedokli. Sakiet viņiem, ka viņu redzējums ir vēlams.

Darbinieku darba slodzes mazināšana

Stažieru pieņemšana var būt lielisks veids, kā atbalstīt jūsu uzņēmumu un darbiniekus, jo īpaši noslogotu periodu laikā. Stažieri parasti uzņemas vieglus administratīvos pienākumus, atvieglojot jūsu darbinieku darba slodzi, lai viņi varētu koncentrēties uz citiem uzdevumiem. Taču stažieri nav tikai administratīvie asistenti. Ar pareizu darbaudzināšanu un uzraudzību viņi var veikt arī citus, nopietnākus uzdevumus.

Potenciālu pilnas slodzes darbinieku apmācība

Stažēšanās varētu būt lielisks veids ikviena apmācībai, iepazīstināšanai ar jūsu uzņēmumu un spēju pārbaudei pirms pieņemšanas darbā uz pilnu slodzi. Uzskatiet, ka stažēšanās ir izmēģinājuma periods, kas ļauj gan jums, gan stažierim izlemt, vai jūsu uzņēmums ir viņiem pareizā izvēle. Vēl viena priekšrocība attiecībā uz stažieru pārveidi par pilnas slodzes darbiniekiem ir tas, ka viņi jau zina savus kolēģus. Viņi pārzina darba vidi, tāpēc nebūs vajadzīgs adaptācijas periods.

Jūsu uzņēmuma reklāma potenciālo darba meklētāju vidū

Ja labi darāt savu darbu kā darba devējs un jūsu stažieris pēc stažēšanās ir priecīgs un apmierināts, ļoti iespējams, ka viņš par to informēs citus cilvēkus. Izteikts vārds var būt iedarbīgs rīks, lai izplatītu vēstījumu, ka esat godīgs un uzticams darba devējs. Rezultātā jūs varat saņemt vairāk pieteikumu uz vakancēm un citām stažēšanās iespējām.

Darbinieku vadības prasmju veicināšana

Stažieriem vienmēr ir jānorīko darbaudzinātāji vai uzraudzītāji, lai nodrošinātu, ka viņi apgūst jaunas prasmes un labi veic savu darbu. Tā ir lieliska izdevība dot dažiem jūsu pilnas slodzes darbiniekiem iespēju demonstrēt un pilnveidot savas vadības prasmes. Tas arī ļaus jums redzēt, kurš ir apveltīts ar vadības potenciālu, ja domājat kādu paaugstināt amatā.

Praktikantu meklēšana EURES portālā

Izmantojiet EURES portālu potenciālo kandidātu atrašanai visā Eiropā. Nevairieties sazināties ar EURES padomdevēju, ja jums ir kādi jautājumi.

 

Plašāka informācija:

Eiropas Darba dienas

Atrast EURES padomdevējus

Dzīves un darba apstākļiEURES valstīs

EURESDarbavietu datubāze

EURES pakalpojumi darba devējiem

EURESpasākumu kalendārs

Gaidāmie pasākumi tiešsaistē

EURES sociālajā tīklā Facebook

EURES sociālajā tīklā Twitter

EURES sociālajā tīklā LinkedIn

Sīkāka informācija

Temati
UzņēmējdarbībaIeteikumi un padomiPersonāla atlases tendences
Saistītā(s) sadaļa(s)
Ieteikumi un padomi
Nozare
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.