Pāriet uz galveno saturu
EURES
Raksts par jaunumiem2018. gada 28. martsEiropas Darba iestāde, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts

EURES Zviedrijā palīdz darba meklētājiem sagatavot CV atbilstīgi Zviedrijas darba tirgus prasībām

Vai kādreiz esat apsvēris iespēju dzīvot un strādāt Zviedrijā? Šī valsts lepojas ar visprogresīvākajām darba ņēmēju tiesībām, politiku, kas atbalsta ģimenes intereses, kā arī inovatīvu rūpniecību un veselīgu darba un privātās dzīves līdzsvaru.

EURES Sweden helps jobseekers craft CVs specific to Swedish job market
Arbetsformedlingen

Turklāt papildus priekšrocība ir izcili skaista daba. Ja līdz šim par to nebijāt domājis, iespējams, tagad tas var jūs ieinteresēt.

Lai sāktu meklēt piemērotu darbvietu jebkurā valstī, jāsagatavo CV un pavadvēstule, ar kuru pierādīsiet, ka esat vispiemērotākais attiecīgā amata kandidāts.

Katram amatam ir konkrēti kritēriji, kas jāņem vērā, sagatavojot CV. Arī darba devēju prasības potenciālajam darba ņēmējam katrā valstī var atšķirties.

Ņemot vērā minēto, EURES Zviedrijā un Zviedrijas Valsts nodarbinātības dienests Arbetsformedlingen ir izveidojuši noderīgu tīmekļsemināru “Kā rakstīt pavadvēstuli un CV”.

Stundu ilgais videomateriāls angļu valodā sniedz praktiskus ieteikumus par to, kā sevi vislabāk pieteikt profesionālā ziņā, lai piesaistītu personāla atlases speciālista, konkrēti, Zviedrijas personāla atlases speciālista, interesi.

Videomateriālu tiešraidē pārraidīja 12. oktobrī, un gandrīz 350 cilvēku reģistrējās un pieslēdzās, lai to noskatītos visā ES. Taču neraizējieties, ja to neredzējāt, tīmekļsemināru tagad var noskatīties vietnē YouTube.

Citi tīmekļsemināri

“Dzīvošana un darbs Zviedrijā” ir tikai viens no tīmekļsemināru sērijas semināriem. Katrs no tiem ir veltīts konkrētam tematam, piemēram, “Sekmīga darba intervija”, “Kā rakstīt pavadvēstuli”, “Kā rakstīt CV” un “Tīklošana”.

Kādēļ jāreģistrējas?

Tīmekļsemināros varēsiet gūt priekšstatu par to, kā pieteikties darbā Zviedrijā, kā arī par procesiem, kas saistīti ar pieteikšanos. Turklāt, reģistrējoties un noskatoties tīmekļseminārus tiešraidē, varēsiet uzdot jautājumus un tūlīt saņemt uz tiem atbildes.

Tīmekļsemināri ir lieliska iespēja gūt priekšstatu par darba tirgu, darba devēju noskaņojumu un par to, kā sagatavoties un sagatavot CV.  

“Panākumus nodrošina tas, ka jūs varat saņemt informāciju jebkurā Eiropas vietā un vienlaikus sarunāties reāllaikā un uzdot konkrētus jautājumus,” stāsta EURES Zviedrijas nodaļas valsts koordinatora asistents Mikaels Lindboms (Mikael Lindbom).

Labāka sagatavotība jau pašā sākumā paātrina darba meklēšanas un intervēšanas procesu, kas ir izdevīgi gan darba meklētājiem, gan darba devējiem.

Lai saņemtu jaunāko informāciju par nākamajiem tīmekļsemināriem, varat sekot Arbetsformedlingen sociālajos plašsaziņas līdzekļos vietnēs Facebook, Instagram un Linkedin vai skatīt EURES Pasākumu kalendāru, lai uzzinātu vairāk par dažādiem pasākumiem.

 

Saistītās saites

EURES: Dzīvošana un darbs Zviedrijā

Zviedrijas valsts nodarbinātības dienests Arbetsformedlingen

“Kā rakstīt pavadvēstuli un CV” — tīmekļseminārs

EURES Zviedrijā sociālajā tīklā Facebook lapā

EURES Zviedrijā sociālajā tīklā Instagram

EURES Zviedrijā sociālajā tīklā LinkedIn

EURES pasākumu kalendārs

 

Papildu informācija

Atrodiet savu EURES padomdevēju

Dzīvošana un darbs EURES valstīs

EURES Darbu datubāze

EURES pakalpojumi darba devējiem

EURES pasākumu kalendārs

Turpmākie Pasākumi tiešsaistē

EURES sociālajā tīklā Facebook

EURES sociālajā tīklā Twitter

EURES sociālajā tīklā LinkedIn

Sīkāka informācija

Temati
UzņēmējdarbībaEURES labākā prakseEURES apmācībaIeteikumi un padomiDarba tirgus jaunumi/mobilitātes jaunumiPersonāla atlases tendencesSociālie mēdijiJaunatne
Saistītā(s) sadaļa(s)
Dzīvošana un darbs
Nozare
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atruna

Raksti ir paredzēti, lai sniegtu EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālām tēmām un tendencēm un rosinātu diskusijas un debates. To saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Darba iestādes (ELA) vai Eiropas Komisijas viedokli. Turklāt EURES un ELA neatbalsta iepriekš minētās trešo pušu tīmekļa vietnes.