Přejít na hlavní obsah
EURES
Zpráva6. prosince 2018Evropský orgán pro pracovní záležitosti, Generální ředitelství pro zaměstnanost, sociální věci a sociální začleňování

EURES podcast 1: Díky akci sítě EURES našel francouzský uchazeč o zaměstnání uplatnění ve slovinském cestovním ruchu

On-line akce Seize the Summer with EURES 2018...

EURES podcast 1: French jobseeker finds work in Slovenia's tourism industry thanks to EURES event

On-line akce Seize the Summer with EURES 2018 (Využijte léto se sítí EURES 2018) se zúčastnili zaměstnavatelé z oblasti cestovního ruchu a potravinářského průmyslu z Chorvatska, Portugalska, Slovinska, Španělska, Francie, Itálie, Řecka, Malty a Kypru. Zúčastnili se jí také uchazeči o zaměstnání ze všech zemí EU a Evropského hospodářského prostoru. Nastja je slovinská poradkyně EURES, která se podílela na koordinaci akce. Díky ní Clément, uchazeč o zaměstnání z Francie, který se akce zúčastnil, nalezl pracovní uplatnění v hotelu ve Slovinsku. Poslechněte si Nastju, Clémenta a Teju zastupující společnost LifeClass Hotels & Spa, jednoho ze zaměstnavatelů účastnících se akce, jak diskutují o svých postřezích. 

Témata
Obchod / PodnikáníPracovní dny/události
Související sekce
Život a práce

Zřeknutí se odpovědnosti

Články mají uživatelům portálu EURES poskytnout informace o aktuálních tématech a trendech a podnítit diskusi a debatu. Jejich obsah nemusí nutně odrážet názor Evropského úřadu práce (ELA) nebo Evropské komise. EURES a ELA dále nepodporují výše uvedené webové stránky třetích stran.