Pereiti prie pagrindinio turinio
EURES
Naujienų straipsnis2020 m. liepos 30 d.Europos darbo institucija, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratas

Jau prasidėjo #EU4FairWork konkursas darbuotojams ir darbdaviams!

Esate darbuotojas ar darbdavys? Europos kovos su nedeklaruojamu darbu platforma ir Europos darbo institucija (EDI) paskelbė#EU4FairWork socialinių tinklų konkursą. Norime išgirsti jūsų istorijas apie deklaruojamą darbą ir ką jis reiškia jums.

#EU4FairWork competition for workers and employers now open!
EURES

Ar norėtumėte laimėti puikių prizų? Dalyvauti konkurse galėsite nuo birželio 10 iki rugpjūčio 21 dienos!

Jei esate darbuotojas, atsiųskite nuotrauką arba ne ilgesnį nei 90 sekundžių trukmės vaizdo įrašą ir pasidalinkite savo patirtimi ir deklaruojamo darbo teikiama nauda, taip pat pridėkite trumpą aprašymą. Sumaniai įtraukite kampanijos šūkį Uždirbkite. Deklaruokite. Gaukite naudosir grotažymę #EU4FairWork. Galite laimėti planšetinį kompiuterį, fotoaparatą ir daugybę kitų prizų! Norėdami dalyvauti konkurse, susipažinti su prizais ar gauti patarimų, kaip padaryti savo įrašą kuo unikalesnį, spustelėkite čia.

Jei esate darbdavys, atsiųskite nuotrauką arba ne ilgesnį nei 90 sekundžių trukmės vaizdo įrašą, iš kurių būtų galima suprasti apie deklaruojamo darbo svarbą jūsų verslui, taip pat pridėkite trumpą aprašymą. Sumaniai įtraukite kampanijos šūkį Deklaruojate darbą – elgiatės garbingai ir grotažymę #EU4FairWork. Galite laimėti vaizdo įrašą įmonei, profesinio mokymo kuponą ir daugybę kitų prizų! Norėdami dalyvauti konkurse, susipažinti su prizais ar gauti patarimų, kaip padaryti savo įrašą kuo unikalesnį, spustelėkite čia.

Laimėtojai bus paskelbti 2020 m. antrąją rugsėjo savaitę.

Konkursas vykdomas pagal pirmąją Europos deklaruojamo darbo kampaniją, kurią nuo 2020 m. kovo iki spalio mėn. įgyvendino Europos kovos su nedeklaruojamu darbu platforma, dalyvaujant EDI. Norėtumėte daugiau sužinoti apie kitas veiklas? Apsilankykite kampanijos tinklalapyje čia.

Padėkite skleisti žinią, kad deklaruotas darbas atsiperka. Sėkmės!

 

Susijusios nuorodos

European Platform tackling undeclared work

European Labour Authority (ELA)

#EU4FairWork competition

#EU4FairWork campaign

 

Išsamesnė informacija

Europos darbo dienos

Drop’pin@EURES

Susiraskite EURES konsultantą

Gyvenimo ir darbo sąlygos EURES šalyse

EURES darbų duomenų bazė

EURES paslaugos darbdaviams

EURES renginių kalendorius

Būsimi internetiniai renginiai

EURES tinkle „Facebook“

EURES tinkle „Twitter“

EURES tinkle „LinkedIn“

 

Išsamūs duomenys

Temos
EURES geriausia praktikaEURES mokymaiSocialinė žiniasklaidaJaunimas
Susijusios skiltys
Pagalba ir aptarnavimasGyvenimas ir darbas
Sektorius
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.