Přejít na hlavní obsah
EURES
Zpráva30. července 2020Evropský orgán pro pracovní záležitosti, Generální ředitelství pro zaměstnanost, sociální věci a sociální začleňování

Byla zahájena soutěž pro zaměstnance a zaměstnavatele #EU4FairWork!

Jste zaměstnancem nebo zaměstnavatelem? Evropská platforma pro boj proti nehlášené práci a Evropský orgán pro pracovní záležitosti (ELA) vyhlásily soutěž na sociálních médiích #EU4FairWork. Zašlete nám své příběhy o hlášené práci a o tom, co pro vás hlášená práce znamená.

#EU4FairWork competition for workers and employers now open!
EURES

Chcete vyhrát skvělé ceny? Zúčastněte se soutěže od 10. června do 21. srpna a získejte šanci na výhru!

Pokud jste zaměstnancem, odešlete fotografii nebo videoklip v délce až 90 sekund, podělte se o své zkušenosti s hlášenou prací, uveďte výhody, které z ní plynou, a přidejte krátký popis. Použijte kreativním způsobem slogan kampaně „Vydělávejte. Daňte. Získávejte výhody“ a hashtag #EU4FairWork. Získáte možnost vyhrát tablet, fotoaparát a mnoho dalších cen! Chcete-li se přihlásit do soutěže, objevit všechny ceny a dozvědět se tipy, jak vytvořit jedinečný příspěvek, klikněte na tento odkaz.

Pokud jste zaměstnavatelem, odešlete fotografii nebo videoklip v délce až 90 sekund, které dokládají důležitost hlášené práce pro váš podnik, a přidejte krátký popis. Použijte kreativním způsobem slogan kampaně „Spravedlivá práce, rovné podmínky“ a hashtag #EU4FairWork. Získáte možnost vyhrát podnikové video, poukázku na odbornou přípravu a mnoho dalších cen! Chcete-li se přihlásit do soutěže, objevit všechny ceny a dozvědět se tipy, jak vytvořit jedinečný příspěvek, klikněte na tento odkaz.

Výherci budou vyhlášeni v týdnu od 7. září 2020.

Soutěž probíhá v rámci první evropské kampaně za hlášenou práci, kterou provádí evropská platforma pro boj proti nehlášené práci za účasti orgánu ELA od března do října 2020. Chcete se dozvědět více informací o dalších činnostech? Navštivte internetové stránky kampaně kliknutím na tento odkaz.

Pomozte šířit myšlenku, že hlášená práce se vyplatí, a hodně štěstí!

 

Související odkazy:

European Platform tackling undeclared work

European Labour Authority (ELA)

#EU4FairWork competition

#EU4FairWork campaign

 

Další informace:

Evropské dny pracovních příležitostí

Drop’pin@EURES

Najděte si svého poradce EURES

Životní a pracovní podmínky v zemích sítě EURES

Databáze pracovních míst na portálu EURES

Služby sítě EURES pro zaměstnavatele

Kalendář akcí EURES

Připravované on-line akce

EURES na Facebooku

EURES na Twitteru

EURES na LinkedIn

Témata
Osvědčené postupy EURESškolení EURESSociální médiaMládí
Související sekce
Pomoc a podporaŽivot a práce
Sektor
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Zřeknutí se odpovědnosti

Články mají uživatelům portálu EURES poskytnout informace o aktuálních tématech a trendech a podnítit diskusi a debatu. Jejich obsah nemusí nutně odrážet názor Evropského úřadu práce (ELA) nebo Evropské komise. EURES a ELA dále nepodporují výše uvedené webové stránky třetích stran.