Pereiti prie pagrindinio turinio
EURES
Naujienų straipsnis2018 m. balandžio 11 d.Europos darbo institucija, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratas

E. mokymosi kursai padeda siekti gerų rezultatų Danijos darbo rinkoje

Danijos EURES tarnybos komanda parengė e. mokymosi kursus, siekdama padėti darbo ieškantiems žmonėms rasti darbą šioje Skandinavijos šalyje.

E-learning course ‘makes it work’ in Denmark
EURES

Darbo paieška, ypač kitoje šalyje, gali būti sudėtingas procesas. 2018 m. kovo pradžioje Danijos EURES tarnybos komanda nusprendė padėti darbo jų šalyje ieškantiems asmenims ir pristatė internetinius kursus „Make It Work in Denmark“ course.

Anglų kalba teikiamus e. mokymosi kursus, kurie parengti siekiant suteikti įžvalgų, žinių ir praktinių patarimų darbo Danijoje paieškos klausimais, sudaro keturi moduliai.

  1. Darbo paieška Danijoje. Kaip rasti laisvas darbo vietas, parašyti darbo prašymą ir parengti gyvenimo aprašymą, kuris atitiktų Danijos įmonių poreikius.
  2. Kontaktas su įmonėmis ir darbo pokalbių sėkmė. Kaip geriau susisiekti su įmonėmis ir prisistatyti per darbo pokalbius.
  3. Efektyvus naudojimasis „LinkedIn“ tinklu. Kaip kuo geriau pasinaudoti savo paskyra „LinkedIn“ tinkle, siekiant megzti ryšius ir ieškoti darbo.
  4. Danijos darbo vietų kultūros pristatymas. Kaip orientuotis darbo vietoje Danijoje ir kaip elgtis aplinkybėmis, su kuriomis nesate susidūrę.

Į šiuos modulius įtrauktos tikros istorijos iš Danijoje darbą radusių užsieniečių gyvenimo, interaktyvios užduotys, vaizdo įrašai skirtingomis temomis ir praktinės užduotys.

Lankstumas – vienas iš svarbiausių kursų „Make It Work in Denmark“ akcentų. Kadangi kursai skelbiami internetu, prie šios lanksčios mokymosi platformos galima prisijungti naudojantis mobiliaisiais įrenginiais, kaip antai planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais. Registruotis gali bet kas ir kursus galima pradėti bet kuriuo tinkamu metu. Modulius taip pat galima užbaigti per kelis kartus ir prie jų galima bet kada sugrįžti, todėl šie kursai darbo ieškantiems asmenims yra prieinami neterminuotai.

Kursus jau pradėjo per 170 asmenų iš įvairių šalių, ir pirmieji atsiliepimai yra itin teigiami. „Užbaigiau visus modulius ir galiu pasakyti, kad jie iš tiesų yra geri! – savo įspūdžiais dalijasi statybos inžinierė iš Vengrijos Ágnes Kalmár. – Juose labai daug informacijos ir įkvepiančių minčių – tikrai prie jų grįšiu dažnai.“

Su tuo sutinka Orhuse gyvenantis sveikatos priežiūros specialistas iš Australijos Stacey: „Mano nuomone, moduliai yra patrauklūs, įdomūs ir informatyvūs. Informacija yra aktuali ir išdėstyta lengvai suprantamu būdu. Man ypač patiko, kad informacija pateikiama įvairiai, nes tai padeda išlaikyti kursų dalyvio susidomėjimą modulių medžiaga.“

Danijos EURES tarnybos darbuotojai sieks, kad kasmet kursus pradėtų 600 žmonių. Didelė tikimybė, kad šis tikslas bus pasiektas jau 2018 m., atsižvelgiant į nuo pradžių pareikštą susidomėjimą, kuris aiškiai rodo, jog kursai darbo ieškantiems asmenims tikrai naudingi savo patarimais, praktine informacija ir žiniomis.

Ar esate darbo ieškantis asmuo, ieškantis darbo Danijoje? Norite sužinoti daugiau apie e. mokymosi kursus „Make It Work in Denmark“ ir kaip juose dalyvauti? Paprasčiausiai susikurkite paskyrą interneto svetainėje Work in Denmark !

 

Susijusios nuorodos

„Work in Denmark“ svetainė

 

Išsamesnė informacija

Europos darbo dienos

„Drop’pin@EURES“

Susiraskite EURESkonsultantą

Gyvenimo ir darbo sąlygos EURES šalyse

EURES darbų duomenų bazė

EURES paslaugos darbdaviams

EURES renginių kalendorius

Būsimi internetiniai renginiai

Sekite EURES naujienas „Facebook“ tinkle

Sekite EURES naujienas „Twitter“ tinkle

Sekite EURES naujienas „LinkedIn“ tinkle

Sekite EURES naujienas „Google+“ tinkle

Išsamūs duomenys

Temos
EURES geriausia praktikaIšorinės EURES naujienosIšorės suinteresuotosios šalysNurodymai ir patarimaiNaujienos/pranešimai/statistikaSocialinė žiniasklaidaJaunimas
Susijusios skiltys
Gyvenimas ir darbas
Sektorius
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.