Pereiti prie pagrindinio turinio
EURES (EURopean Employment Services)
Naujienų straipsnis2020 m. balandžio 8 d.Europos darbo institucija, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratasSkaitymo laikas: 1 min

COVID-19

Tuo metu kai visa ES kovoja su COVID-19, Europos Komisija koordinuoja bendrą Europos atsaką į COVID-19 protrūkį visuomenės sveikatos sektoriams sustiprinti ir socialiniam bei ekonominiam protrūkio poveikiui Europos Sąjungoje sumažinti.

COVID-19

Tuo metu kai visa ES kovoja su COVID-19, Europos Komisija koordinuoja bendrą Europos atsaką į COVID-19 protrūkį visuomenės sveikatos sektoriams sustiprinti ir socialiniam bei ekonominiam protrūkio poveikiui Europos Sąjungoje sumažinti. Telkiame visas turimas priemones, kad padėtume valstybėms narėms koordinuoti nacionalinius atsakomuosius veiksmus. Visas naujausias Europos Komisijos naujienas apie COVID-19 rasite čia.

Imamės ryžtingų priemonių viruso plitimui apriboti. Europos Komisija žino apie uždarytų sienų poveikį laisvam darbuotojų, ypač tų, kurie reguliariai važinėja dirbti į kitą ES valstybę narę, judėjimui. Todėl Komisija paskelbė naujas praktines gaires, kuriomis siekiama užtikrinti, kad ES mobilieji darbuotojai, visų pirma dirbantys koronaviruso pandemijai pažaboti svarbų darbą, galėtų pasiekti savo darbo vietą. Daugiau informacijos galite rasti čia.

Tikimės, kad esate saugūs ir sveiki.

Išsamūs duomenys

Susijusios skiltys

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.