Pereiti prie pagrindinio turinio
EURES
Naujienų straipsnis2017 m. rugsėjo 20 d.Europos darbo institucija, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratas

Norite leistis į didžiausią gyvenimo nuotykį? Laplandija laukia jūsų!

Ieškote naujo, tačiau ne bet kokio darbo? Galbūt svajojate apie tokį, kuriame netrūktų iššūkių ir nuotykių? Trokštate dirbti šiek tiek kitokioje ar išskirtinėje vietoje? Jei taip, skaitykite toliau!

Are you looking for the adventure of a lifetime? Lapland is calling!
Work in Lapland - YouTube

Suomijos EURES tarnyba tikisi pritraukti darbo turizmo sektoriuje ieškančių asmenų dėmesį ir pakviesti juos dalyvauti būsimame internetiniame Europos darbo dienų renginyje rugsėjo 27 d.

Įdarbinimo renginio „Work in Lapland- Welcome to Finland“ („Darbas Laplandijoje. Sveiki atvykę į Suomiją“) tikslas – darbo ieškančius asmenis iš visos Europos suvesti su darbdaviais iš Suomijos turizmo, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų sektorių.

Ar darbas Laplandijos viešbutyje iš tiesų gali taip skirtis nuo darbo viešbutyje savoje šalyje? Leisime nuspręsti jums. Pažiūrėkite vaizdo įrašą „Work in Lapland- Welcome to Finland“ („Darbas Laplandijoje. Sveiki atvykę į Suomiją“) ir įsitikinkite patys.

Jaukios rąstinės trobelės, sniegu nukloti peizažai ir nepakartojami Šiaurės pašvaistės vaizdai... Jau susidomėjote?

EURES darbuotoja Tuija Pahnila tikisi, kad taip: „Vaizdo įraše siekiama perteikti, ką reiškia patirti laisvę ir pabėgti nuo skubančio pasaulio ir eismo triukšmo. Norėjome, kad žiūrovai pajustų Šiaurės atmosferą, ir paskatinti juos įgyvendinti tai, apie ką svajojo visą gyvenimą.“

Laplandija – šiauriausias Suomijos regionas, kuriame gausu kvapą gniaužiančių vaizdų ir klesti kelionių ir turizmo sektoriai. Šiems sektoriams kasmet reikia daugybės darbuotojų, ypač žiemą, tačiau galima susirasti ir ilgalaikį darbą ne tik žiemos sezonui.

Pažiūrėjus vaizdo įrašą akivaizdu, kad Laplandija yra nepakartojama darbo vieta. Kur dar galėtumėte dirbti tikram Kalėdų Seneliui arba vesti ekskursijas su haskiais arba šiaurės elniais? Kitos pareigos, kurios atrodytų įprastos bet kurioje kitoje pasaulio vietoje, dėl išskirtinės Laplandijos aplinkos įgyja magišką atspalvį.

Internetinis įdarbinimo renginys „Work in Lapland - Welcome to Finland“ („Darbas Laplandijoje. Sveiki atvykę į Suomiją“) – puiki proga kreiptis dėl įvairių darbo vietų, pasikalbėti su darbdaviais, sudalyvauti darbo pokalbyje ir žengti pirmą žingsnį norint pasinaudoti galimybe, kuri pasitaiko tik kartą gyvenime.

Rasti daugiau informacijos apie internetinį Europos darbo dienos renginį „Work in Lapland - Welcome to Finland“ („Darbas Laplandijoje. Sveiki atvykę į Suomiją“) arba užsiregistruoti į šį renginį galima čia! Kalėdų Senelis laukia...

 

Susijusios nuorodos

Vaizdo įrašas „Darbas Laplandijoje“

Internetinis Europos darbo dienų renginys „Darbas Laplandijoje“

 

Išsamesnė informacija

EURES konsultantų paieška

Gyvenimo ir darbo sąlygos EURES šalyse

EURES darbų duomenų bazė

EURES paslaugos darbdaviams

EURES renginių kalendorius

Būsimi internetiniai renginiai

Sekite EURES naujienas „Facebook“ tinkle

Sekite EURES naujienas „Twitter“ tinkle

Sekite EURES naujienas „LinkedIn“ tinkle

Sekite EURES naujienas „Google+“ tinkle

Išsamūs duomenys

Temos
Verslas / VerslumasDarbo dienos / renginiaiDarbo rinkos naujienos/mobilumo naujienosĮdarbinimo tendencijosSocialinė žiniasklaidaJaunimas
Susijusios skiltys
Gyvenimas ir darbas
Sektorius
Accomodation and food service activitiesActivities of extraterritorial organisations and bodiesActivities of households as employers, undifferentiated goods- and servicesAdministrative and support service activitiesAgriculture, forestry and fishingArts, entertainment and recreationConstructionEducationElectricity, gas, steam and air conditioning supplyFinancial and insurance activitiesHuman health and social work activitiesInformation and communicationManufacturingMining and quarryingOther service activitiesProfessional, scientific and technical activitiesPublic administration and defence; compulsory social securityReal estate activitiesTransportation and storageWater supply, sewerage, waste management and remediation activitiesWholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.