Pereiti prie pagrindinio turinio
EURES (EURopean Employment Services)
Naujienų straipsnis2017 m. gruodžio 19 d.Europos darbo institucija, Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratasSkaitymo laikas: 3 min

7 Chrome plėtiniai, kurių reikia kiekvienam uoliam darbuotojui

Sven Dahlin parašė e. knygą apie tai, kaip efektyviai dirbti su Microsoft Excel, surengė ne vieną internetinį seminarą ir šiuo metu dirba Švedijos įmonėje Tradera Rabattkoder. Kadangi šis specialistas domisi našumo klausimais, pagalvojome, kad verta jo paklausti, kokius naršyklės Chrome plėtinius jis rekomenduotų norintiems dirbti našiau.

7 Chrome extensions every worker bee needs
EURES

 

Liteshot

Jei jums reikia sparčiai daryti Chrome naršyklės kortelės segmentų ekrano kopijas, šis plėtinys skirtas jums. Tiesiog spustelėkite mygtuką „Take a screenshot“ (Padaryti ekrano kopiją) ir bus įkelta nauja kortelė, kurioje galėsite pasirinkti, kuo pasidalyti arba ką išsaugoti. Jei tai paveikslėlis, galite net ieškoti panašių nuotraukų paieškos sistemoje Google. Prieš pasidalijant informacija ar ją išsaugant, ekrano kopijoje galima pažymėti ir išryškinti bet ką, į ką norite atkreipti adresato dėmesį.

Momentum

Momentum galite naudotis kaskart, kai naršyklėje Chrome atidarote naują kortelę. Atidarius naują kortelę, joje pateikiamas laikas, data, meteorologinė informacija ir dar keletas dalykų, tačiau svarbiausia – jūsų užduočių sąrašas. Susitikimai įrašomi į jūsų kalendorių, tačiau kur surašyti visas didesnes ir mažesnes užduotis, kurioms nenumatytas konkretus laikas? Naudojantis šiuo plėtiniu, lengva matyti, į ką telkti dėmesį, taip pat pridėti naujų užduočių. Atlikę užduotį, panaikinkite ją ir pereikite prie kitos.

Text Mode

Neretai interneto svetainėse pateikiama labai daug informacijos, todėl gali būti sunku susitelkti į tekstą. Text Mode yra paprastas plėtinys, kuriuo naudojantis pašalinama viskas, išskyrus patį tekstą, o informacija pateikiama tik juoda ir balta spalvomis. Plėtinys puikiai tinka, jei jums reikia apdoroti daug informacijos per trumpą laiko tarpą.

LastPass

Gausybė slaptažodžių... Gausybė prisijungimo vardų. Neįmanoma visų jų atsiminti, nebent kaskart naudojate tą patį slaptažodį, tačiau visi žinome, kad tai nepatartina. LastPass yra plėtinys, saugantis jūsų slaptažodžius ir vartotojo vardus tam tikroje saugykloje, prie kurios galite prisijungti tik jūs.

All-in-One Messenger

Ar įmonė, kurioje dirbate, naudojasi daugiau nei viena bendravimo programėle, pavyzdžiui, Skype, Slack arba WhatsApp? All-in-One Messenger suteikia galimybę visas tas programas atidaryti viename lange, o tai reiškia, kad jums nebereikės atidarinėti vis kitą langą. Tai labai padeda taupyti laiką!

Grammarly for Chrome

Grammarly puikiai tinka tiems, kam tenka rašyti angliškai. Šis plėtinys patikrina jūsų teksto rašybą bei gramatiką ir užtikrina, kad jūsų tekstą būtų lengva skaityti ir kad jis atrodytų profesionaliai. Ši programa nemokamai patikrina iki 400 tekstų per mėnesį.

SimilarWeb

Gal jums reikia išsiaiškinti interneto svetainės lankytojų srautą per pastaruosius šešis mėnesius? SimilarWeb plėtinys daro būtent tai, be to, jis pateikia ir daugiau duomenų, pavyzdžiui, informaciją apie tai, iš kokių šalių yra jūsų svetainės lankytojai ir ar jie pas jus pateko per socialinę žiniasklaidą, paieškos sistemas ar nuorodas. Informacija niekada nebus visiškai tiksli, tačiau ji padės jums geriau suprasti, ar turėtumėte, pavyzdžiui, bendradarbiauti su konkrečiu lyderiu.

Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip kuo geriau išnaudoti savo darbo dieną? Jei taip, perskaitykite vieną mūsų naujausių straipsnių  „5 patarimai, kaip dirbti našiai“.

 

Susijusios nuorodos

Liteshot

Momentum

Text Mode

LastPass

All-in-One Messenger

Grammarly for Chrome

SimilarWeb

Tradera Rabattkoder

Chrome plėtiniai

 

Daugiau informacijos

Europos darbo dienos

Drop’pin@EURES

EURES konsultanto paieška

Gyvenimo ir darbo sąlygos EURES šalyse

EURES darbo vietų duomenų bazė

EURES paslaugos darbdaviams

EURES renginių kalendorius

Būsimi internetiniai renginiai

Sekite EURES naujienas „Facebook“ tinkle

Sekite EURES naujienas „Twitter“ tinkle

Sekite EURES naujienas „LinkedIn“ tinkle

 

Išsamūs duomenys

Temos
 • Nurodymai ir patarimai
Susijusios skiltys
Sektorius
 • Accomodation and food service activities
 • Activities of extraterritorial organisations and bodies
 • Activities of households as employers, undifferentiated goods- and services
 • Administrative and support service activities
 • Agriculture, forestry and fishing
 • Arts, entertainment and recreation
 • Construction
 • Education
 • Electricity, gas, steam and air conditioning supply
 • Financial and insurance activities
 • Human health and social work activities
 • Information and communication
 • Manufacturing
 • Mining and quarrying
 • Other service activities
 • Professional, scientific and technical activities
 • Public administration and defence; compulsory social security
 • Real estate activities
 • Transportation and storage
 • Water supply, sewerage, waste management and remediation activities
 • Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.